Lenovo Lecoo WS216 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Lenovo Lecoo WS216 Mouse Fiyatları

Lecoo WS216 Kablosuz 1600DPI 7 Tuşlu Sessiz PC, Mac, Dizüstü Bilgisayar için, USB Mini Alıcı ile Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

369,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 379
Lecoo WS216 Kablosuz 1600DPI 7 Tuşlu Optik Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore

366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 366.00
Lecoo WS216 Kablosuz 1600 Dpı 7 Tuşlu Optik Mouse siyah

Satıcı: Teknostore

427,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 427.80
Lecoo WS216 Kablosuz 1600 Dpı 7 Tuşlu Optik Mouse beyaz

Satıcı: Teknostore

427,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 427.80
Lecoo WS216 Dual-Mode Bluetooth ve 2.4G Kablosuz Optik Mouse 7 Tuş Beyaz

Satıcı: Teknostore

440,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 440.38
Lecoo WS216 Dual-Mode Bluetooth ve 2.4G Kablosuz Optik Mouse 7 Tuş Siyah

Satıcı: Teknostore

440,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 440.38
LENOVO Lecoo WS216 Siyah Ergonomik Optik Kablosuz Mouse

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

442,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 442.18
Lecoo WS216 Kablosuz 1600DPI 7 Tuşlu Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknostore | 9 yorum

475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 475.00
Lecoo WS216 Kablosuz 1600DPI 7 Tuşlu Optik Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore | 9 yorum

475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 475.00
Lecoo WS216 Dual-Mode Bluetooth ve 2.4GHz 1600DPI Sessiz Optik Kablosuz Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore

481,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 481.00
Lecoo WS216 Kablosuz 1600DPI 7 Tuşlu Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknostore

489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 489.00
Lecoo Ws216 Kablosuz 1600Dpi 7 Tuşlu Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknostore

819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 819.00
Lecoo Ws216 Kablosuz 1600Dpi 7 Tuşlu Optik Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore

819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 819.00

Lenovo Lecoo WS216 Mouse Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo WS216 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Lenovo Lecoo WS216 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Lenovo Lecoo WS216 Mouse Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Şehriyar K******* Profil Resmi

3 yorum

Şehriyar K******* sessi tıklama yokmuş bunda, yanlış ozellık belırtmışsınız, sayenıde boşa ürün aldım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Şehriyar K******* Üretici verisi bu şekilde: https://lecoo.com.tr/urun/lecoo-ws216-kablosuz-1600dpi-7-tuslu-optik-mouse-siyah/#
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.