Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Var

Logitech G Pro X 60 Klavye Fiyatları

Logitech G Pro x 60 Beyaz Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi Özelleştirilebilir Tuş Formu ile

Satıcı: YALI TECH | 6 yorum

9.114,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 9114.00
Logıtech G Pro X 60 Lightspeed Wireless Oyuncu Klavye beyaz

Satıcı: hirateknoloji

9.067,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 9067.17
Logitech G Pro X 60 Lightspeed Tactile İngilizce RGB Kablosuz Beyaz Gaming Klavye (920-011930)

Satıcı: Nepal Bilişim

9.602,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 9602.03
logitech PRO X 60 LIGHTSPEED Wireless Siyah Gaming (Oyuncu) Klavye - 920-011913

Satıcı: incehesap

9.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9949.00
Logıtech G Pro X 60 Lightspeed Wireless Oyuncu Klavye beyaz

Satıcı: nepalbilisim

10.136,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 10136.07
logitech PRO X 60 LIGHTSPEED Wireless Siyah Gaming (Oyuncu) Klavye - 920-011913

Satıcı: Nepal Bilişim

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10399.00
LOGITECH Pro X 60 Lightspeed Wireless Gaming Klavye Beyaz

Satıcı: Hira Teknoloji

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 10399.00
LOGITECH Pro X 60 Lightspeed Wireless Gaming Klavye Beyaz

Satıcı: Nepal Bilişim

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 10499.00
Logitech G Pro X 60 Lightspeed Tactile İngilizce RGB Kablosuz Beyaz Gaming Klavye (920-011930)

Satıcı: JetKlik

10.616,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 10616.14
Logitech G Pro x 60 Beyaz Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi Özelleştirilebilir Tuş Formu ile

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 11199.00
Logitech Pro X 60 İngilizce Tuş Dizimi Lightspeed Wireless Gaming Klavye Beyaz 11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 11199.00
Logitech G PRO X 60 Lightspeed Kablosuz Gaming Klavye Ing Tactile Siyah 920-011913 11.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 11229.00
Logitech 920-011930 G Pro X 60 Ing Tactile Beyaz Lightspeed Kablosuz Gaming Klavye 11.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11229.00

Logitech G Pro X 60 Klavye Fiyat Geçmişi

Logitech G Pro X 60 Klavye Ürün Ailesi

Logitech G Pro X 60 (920-011913) Klavye Türkçe 8.474,00 TL
Logitech G Pro X 60 (920-011910) Klavye İngilizce 9.067,17 TL

Logitech G Pro X 60 Klavye Temel Özellikleri

Var

Logitech G Pro X 60 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları 920-011910 920-011911 920-011929 920-011930 920-011948 920-011949

Logitech G Pro X 60 Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.