Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Yok

Logitech G213 Prodigy Klavye Fiyatları

Logitech G G213 Prodigy Rgb Türkçe Oyun Klavyesi - Siyah (Teşhir) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: KARAHAN STORE

929,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 929.10
Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi - Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.022,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1022.10
Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi-Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

1.023,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 1033.5
Logitech G213 Prodigy RGB Türkçe Gaming Klavye (920-008094)

Satıcı: Cansın Market | 3479 yorum

1.832,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1832.10
Logitech G213 Prodigy 920-008094 Usb Kablolu RGB Aydınlatmalı Oyuncu Türkçe Q Klavye siyah

Satıcı: mediamarkt

1.757,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1757.50
Logitech G213 Prodigy 920-008094 Usb Kablolu RGB Aydınlatmalı Oyuncu Türkçe Q Klavye siyah

Satıcı: gezginteknoloji

1.841,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 1841.40
logitech 920-008094 Prodigy RGB Oyuncu Klavyesi

Satıcı: MYK CENTER

1.845,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1845.00
Logitech G213 Prodigy RGB Türkçe Gaming Klavye (920-008094)

Satıcı: TURAN COMPUTER | 3479 yorum

1.846,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1846.05
logitech 920-008094 Prodigy RGB Oyuncu Klavyesi

Satıcı: TURAN BİLGİSAYAR

1.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1848.00
Logitech G G213 Prodigy RGB Türkçe Q Oyuncu Klavyesi - Siyah 1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 1849.00
LOGITECH G G213 PRODIGY RGB KABLOLU GAMING KLAVYE

31 yorum

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 1849.00
Logitech G213 Prodigy Siyah Oyuncu Klavyesi 920-008094

Satıcı: MEDIAMARKT

1.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1850.00
Logitech G213 Prodigy Siyah Oyuncu Klavyesi 920-008094

Satıcı: TREND BİLİMUM

1.909,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1909.44
Logitech G213 Prodigy Rgb Türkçe Gaming Klavye (920-008094)

Satıcı: GÜRSOY BİLGİSAYAR

1.953,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 1953.00
Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Ada Teknoloji

1.987,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 1987.53
Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Pandora Ticaret

1.987,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

16 1987.53
Logıtech G G213 Prodigy Rgb Türkçe Q Oyuncu Klavyesi - Siyah

Satıcı: Hira Teknoloji

1.998,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 1998.60
Logitech G213 Prodigy RGB Türkçe Gaming Klavye (920-008094) 1.929,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 1939
Logitech G213 Prodigy RGB Türkçe Gaming Klavye (920-008094) 1.929,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 1939
Logitech G213 Prodigy Rgb Oyun Klavyesi Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 2099.00
Logitech G213 Prodigy Rgb Oyun Klavyesi Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

2.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 2169.00
Logitech G213 Prodıgy Gaming Klavye Tr(920-008094)

Satıcı: Arslan Bilgisayar

2.328,51 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

22 2338.51
Logitech G G213 Prodigy RGB Türkçe Siyah Oyuncu Klavyesi - 920-008094 2.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

23 2389.00
Logitech G G213 Prodigy Rgb Türkçe Q Oyuncu Klavyesi - Siyah 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 2499.00
Logitech 213 Prodigy Tr Gaming Klavye (920-008094) 2.489,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 2499
Logitech G213 Gaming Kablolu Klavye (920-008094)

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

2.830,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

26 2840.75

Logitech G213 Prodigy Klavye Fiyat Geçmişi

Logitech G213 Prodigy Klavye Temel Özellikleri

Var
Yok

Logitech G213 Prodigy Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Logitech G213 Prodigy Klavye Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

whackedd Profil Resmi

12 yorum

whackedd Kullanılmaya başlandıktan sonra bir süre sonra bazı tuşlar basmamaya başlıyor. Bir kere yaşadım garantiye gönderdim sıfırla değişti. Birkaç ay kullandım güncel olarak uzun süre de kullanmadım ama yine aynı sorun başladı. Aynısını başka yaşayan kullanıcılar da olmuş, anladığım kadarıyla kronik sorunlu bir klavye. Onun dışında çok da ergonomik değil bence klavyenin tuşları daha hafif bir tıklama hassasiyetinde olabilirdi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.