Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Logitech MK470 Klavye & Mouse Seti Fiyatları

LOGITECH MK470 Kablosuz Q Trk Beyaz Multimedya Klavye - Mouse Set 920-009436

Satıcı: Hepsiburada | 946 yorum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2399.00
Logitech MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye Mouse Seti, 12 FN Kısayolu ile Kompakt Klavye, Sağ ve Sol Elle Kullanılabilir, 10 m Kullanım Mesafesi, Sessiz, Türkçe Q Klavye, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 2409
logitech MK470 Kablosuz İnce Türkçe Klavye Mouse Seti, Beyaz 920-009436

Satıcı: 3E TEKNO

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2399.00
Logitech MK470 Kablosuz İnce Q Klavye + Mouse Seti beyaz

Satıcı: AdaTeknoloji

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2399.00
Logitech MK470 Kablosuz İnce Q Klavye + Mouse Seti beyaz

Satıcı: AYPAGSM

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2399.00
logitech MK470 Kablosuz İnce Türkçe Klavye Mouse Seti, Beyaz 920-009436

Satıcı: Ada Teknoloji

2.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2415.00
Logitech Mk470 Kablosuz İnce Türkçe Klavye Mouse Seti, Beyaz 920-009436

Satıcı: AYPAGSM

2.456,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 2456.10
Logitech MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye Mouse Seti, 12 FN Kısayolu ile Kompakt Klavye, Sağ ve Sol Elle Kullanılabilir, 10 m Kullanım Mesafesi, Sessiz, Türkçe Q Klavye, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

2.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 2469
Logitech Mk470 920-009435 Siyah Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: nepalbilişim

2.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 2479.00
Logitech MK470 Kablosuz İnce Türkçe Q Klavye Mouse Seti - Siyah

Satıcı: Betaplus

2.491,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 2491.93
Logitech MK470 Slim Combo kablosuz klavye fare seti, nano USB alıcı üzerinden 2,4 GHz bağlantı, 10 m menzil, 18 ay pil ömrü, PC/dizüstü bilgisayar, Fransız AZERTY düzeni - siyah/grafit

Satıcı: AndaGrup

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 2509
LOGITECH MK470 KABLOSUZ SET USB SİYAH 920-009435

Satıcı: Nepal Bilişim | 946 yorum

2.510,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 2510.07
Logitech MK470 Siyah İnce Türkçe Kablosuz Klavye Mouse Seti (920-009435) 2.375,63 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2385.63
Logitech MK470 Siyah İnce Türkçe Kablosuz Klavye Mouse Seti (920-009435) 2.389,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

14 2399
LOGİTECH MK470 KABLOSUZ KLAVYE & MOUSE SETİ BEYAZ 920-009436

Satıcı: AYPA

2.591,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 2591.04
Logitech MK470 Klavye Mouse Kablosuz 920-009435 Siyah

Satıcı: Betaplus

2.619,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

16 2619.84
Logitech Mk470 Kablosuz Klavye Mouse Seti Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 2699.00
LOGITECH MK470 Siyah, 920-009435, Kablosuz, Türkçe Q, Klavye Mouse Set

Satıcı: Nepal Bilişim

2.812,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

18 2812.03
LOGITECH MK470 920-009435 Kablosuz Klavye Mouse Seti-Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

2.895,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 2895.41
Logitech MK470 TürkçeQ Kablosuz Klavye + Mouse Set 2.900,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

20 2910
Logitech Mk470 Kablosuz İnce Türkçe Q Klavye Mouse Seti - Siyah 3.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 3089.00
Logitech Mk470 Kablosuz İnce Türkçe Q Klavye Mouse Seti - Beyaz 3.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 3089.00
LOGITECH MK470 KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET

7 yorum

3.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

23 3089.00
LOGITECH MK470 KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET-BEYAZ 3.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

24 3089.00
LOGITECH MK470 Kablosuz Q Trk Beyaz Multimedya Klavye-Mouse Set 920-009436

Satıcı: onlinealisverisyap

3.083,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 3093.91
Logitech Mk470 Kablosuz Klavye Mouse Seti Graphite 3.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

26 3219.00
Logitech Mk470 Kablosuz Klavye Mouse Seti Beyaz 3.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

27 3219.00
Logitech Mk470 Kablosuz Klavye Mouse Seti Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

3.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

28 3219.00
920-009435 MK470 Kablosuz Klavye Mouse Seti 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

29 3309

Logitech MK470 Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Logitech MK470 Klavye & Mouse Seti Ürün Ailesi

Logitech MK470 (920-009435) Klavye & Mouse Seti Türkçe 2.399,00 TL
Logitech MK470 (920-011322) Klavye & Mouse Seti İngilizce 2.789,07 TL

Logitech MK470 Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Logitech MK470 Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Yok
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Yok
• Klavye Programlanabilir Tuş Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Uzunluk (Klavye) 374 mm
• Genişlik (Klavye) 144 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Var
• Klavye Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Klavye Pil Süresi 1000 gün
• Klavye Pil Özellikleri AAA Tipi (İnce Kalem Pil)

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 107 mm
• Genişlik (Mouse) 59 mm
• Yükseklik (Mouse) 27 mm
• Ağırlık (Mouse) 100 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 540 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları 920-009435 920-009436

Logitech MK470 Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.