Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Logitech MK370 Combo for Business Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Logitech Mk370 Klavye Mouse Set Kablosuz Siyah 920-012074 siyah

Satıcı: ülgenbilgisayar

2.072,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2072.97
Logitech Mk370 920-012074 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: onlinealisverisyap

2.346,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2346.20
Logitech 920-012074 MK370 Kablosuz Klavye Mouse Set Bluetooth Set MultiMedya

Satıcı: Hubitx | 6 yorum

2.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 2380.00
Logitech 920-004525 MK370 Kablosuz Klavye Mouse Set Bluetooth Set MultiMedya

Satıcı: onlinealisverisyap

2.405,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 2405.44
Logitech MK370 920-004525 Bluetooth Multimedya Kablosuz Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

2.420,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 2420.06
Logitech Mk370 920-012074 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: ZmTeknoloji

2.467,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2467.70
Logitech 920-004525 MK370 Kablosuz Klavye Mouse Set Bluetooth Set MultiMedya

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.607,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 2607.61
Logitech MK370 Usb/Bluetooth Kablosuz K&M Set

Satıcı: UZMANLARPC

2.784,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 2784.97
logitech MK370 BLUETOOTH KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET ()

Satıcı: evde360

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2899.00
logitech MK370 BLUETOOTH KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET ()

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2999.00
Binbir Göz Bilgisayar Logıtech MK370 Türkçe Kablosuz Kurumsal Siyah 920-012074 Q Klavye+Mouse

Satıcı: akelgüvenlik

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 3099.00
MK370 Combo for Business Klavye ve Mouse Seti 3.258,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 3268.3
Logitech MK370 Bluetooth Set Siyah (920-012074)

Satıcı: Datasent

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 3600.00

Logitech MK370 Combo for Business Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Logitech MK370 Combo for Business Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Logitech MK370 Combo for Business Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 5 milyon
• Uzunluk (Mouse) 99 mm
• Genişlik (Mouse) 60 mm
• Yükseklik (Mouse) 39 mm
• Ağırlık (Mouse) 75 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 540 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Logitech MK370 Combo for Business Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.