Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

MelGeek MADE68 Pro+ HE Klavye Fiyatları

Melgeek Made68 Pro+ Purple Light %65 Ttc Purple Heart Kom Manyetik Sw 8K He Hotswap Rgb İngilizce Klavye

Satıcı: Betaplus

7.535,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 7535.93
MelGeek MADE68 PRO+ Pink Light %65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

7.535,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 7535.93
Melgeek MADE68 Pro+ Pink Light %65 Ttc Purple Heart Kom Manyetik Switch 8k Hz Hall Effect Hotswap Rgb Ingilizce Mekanik Gaming Klavye - Pembe

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

7.820,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 7820.37
Melgeek MADE68 Pro+ Purple Light %65 Ttc Purple Heart Kom Manyetik Switch 8k Hz Hall Effect Hotswap Rgb Ingilizce Mekanik Gaming Klavye - Beyaz - Açık Mor

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

7.820,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 7820.37
MelGeek MADE68 PRO+ Pink Light %65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

7.919,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 7919.04
MelGeek MADE68 PRO+ Purple Light %65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

7.919,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 7919.04
MelGeek MADE68 PRO+ Purple Light%65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Sw 8K HE Hotswap RGB İngilizce Klavye

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

8.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 8039
MelGeek MADE68 PRO+ Pink Light%65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Sw 8K HE Hotswap RGB İngilizce Klavye

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

8.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 8039

MelGeek MADE68 Pro+ HE Klavye Fiyat Geçmişi

MelGeek MADE68 Pro+ HE Klavye Temel Özellikleri

Var

MelGeek MADE68 Pro+ HE Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları MADE68P1-PL-0208 MADE68P1-ZG-0208

MelGeek MADE68 Pro+ HE Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.