Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

MelGeek MADE68 Ultra+ HE Klavye Fiyatları

MelGeek MADE68 Ultra+ Red Light %65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

10.116,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 10116.13
MelGeek MADE68 Ultra+ Green Light %65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

10.116,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 10116.13
MelGeek MADE68 Ultra+ Red Light %65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Sw 8K HE Hotswap RGB İngilizce Klavye

Satıcı: Betaplus

10.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 10489.00
MelGeek MADE68 Ultra+ Green Light %65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Sw 8K HE Hotswap RGB İngilizce Klavye

Satıcı: Betaplus

10.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 10489.00
Melgeek MADE68 Ultra+ Green Light %65 Ttc Purple Heart Kom Manyetik Switch 8k Hz Hall Effect Hotswap Rgb Ingilizce Mekanik Gaming Klavye - Siyah - Yeşil

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

10.489,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 10489.47
Melgeek MADE68 Ultra+ Red Light %65 Ttc Purple Heart Kom Manyetik Switch 8k Hz Hall Effect Hotswap Rgb Ingilizce Mekanik Gaming Klavye - Siyah - Kırmızı

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

10.489,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 10489.47
MelGeek MADE68 Ultra+ Green Light %65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

10.626,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 10626.24
MelGeek MADE68 Ultra+ Red Light %65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

10.626,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 10626.24
MelGeek MADE68 Ultra+ Red Light%65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Sw 8K HE Hotswap RGB İngilizce Klavye

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

10.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 10789
MelGeek MADE68 Ultra+ Green Light%65 TTC Purple Heart KOM Manyetik Sw 8K HE Hotswap RGB İngilizce Klavye

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

10.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 10789

MelGeek MADE68 Ultra+ HE Klavye Fiyat Geçmişi

MelGeek MADE68 Ultra+ HE Klavye Temel Özellikleri

Var

MelGeek MADE68 Ultra+ HE Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları MADE68U1-GL-0208 MADE68U1-RL-0208

MelGeek MADE68 Ultra+ HE Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.