MSI Forge GM300 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

MSI Forge GM300 Mouse Fiyatları

MSI Force GM300 RGB Siyah Kablolu Gaming Mouse - Çok Renkli

Satıcı: Hepsiburada | 103 yorum

612,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 612.00
MSI Forge GM300 Kablolu Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: Tekramarket

644,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 644.49
MSI Forge GM300 RGB Optik Kablolu Oyuncu Mouse

Satıcı: Tekramarket

645,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 645.05
MSI Force GM300 Siyah Gaming Mouse 619,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 629
MSI Forge GM300 RGB Optik Kablolu Oyuncu Mouse

Satıcı: incehesap

724,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 724.22
MSI Forge GM300 Kablolu Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: incehesap

728,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 728.10
MSI Force GM300 RGB Siyah Kablolu Gaming Mouse

Satıcı: BODRUM ATLAS ELEKTRONİK

751,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 751.06
MSI FORGE GM300 Siyah Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse 699,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 709
MSI FORGE GM300 Siyah Kablolu Gaming Mouse 722,29 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 732.29
MSI FORGE GM300 Siyah Kablolu Gaming Mouse 722,29 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 732.29
MSI Force GM300 RGB Siyah Kablolu Gaming Mouse

Satıcı: Hira Teknoloji

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 1299.00
MSI Forge GM300 Siyah Kablolu Gaming Mouse Yüksek DPI ile Oyun İçin Tasarlandı - Option-1

Satıcı: Mucize Etikette

1.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 1439.00

MSI Forge GM300 Mouse Fiyat Geçmişi

MSI Forge GM300 Mouse Temel Özellikleri

Optik

MSI Forge GM300 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 7200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 10 milyon
• Uzunluk (Mouse) 127 mm
• Genişlik (Mouse) 70 mm
• Yükseklik (Mouse) 41 mm
• Ağırlık (Mouse) 118 g
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Yan Yüzeyler Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek Mikro Anahtar
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

MSI Forge GM300 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.