MSI Vigor GK20 Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Yok

MSI Vigor GK20 Klavye Fiyatları

Msı Gg Vıgor Gk20 Tr RGB Türkçe Q Gaming Klavye

Satıcı: Prime

1.469,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1469.02
MSI Vigor GK20 TR Rainbow Kablolu Q Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: gursoybilgisayar

1.626,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1626.57
MSI Vigor GK20 Kablolu Oyuncu Klavyesi Standart Tuş Formu ile Oyun İçin Tasarlanmış

Satıcı: Trend Bilimum | 425 yorum

1.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1689.00
MSI Vigor GK20 TR Rainbow Kablolu Q Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: hirateknoloji

1.719,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1719.57
MSI GG VIGOR GK20 TR GAMING KEYBOARD RAINBOW ARKA AYDINLATMA ANTIGHOSTING MEMBRAN SIVI DOKULMESINE DAYANIKLI OYUNCU KLAVYESI TURKCE Q

Satıcı: TREND BİLİMUM

1.872,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1872.00
MSI GG VIGOR GK20 TR GAMING KEYBOARD RAINBOW ARKA AYDINLATMA ANTIGHOSTING MEMBRAN SIVI DOKULMESINE DAYANIKLI OYUNCU KLAVYESI TURKCE Q

Satıcı: Hira Teknoloji

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1899.00
MSI Vıgor Gk20 Tr Raınbow Arka Aydınlatmalı Gamıng Klavye

Satıcı: HepBurada

1.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1980.00
MSI Vıgor Gk20 Tr Raınbow Arka Aydınlatmalı Gamıng Klavye

Satıcı: Gürsoy Bilgisayar

1.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1989.00
Msı Gg Vıgor Gk20 Tr RGB Türkçe Q Gaming Klavye

Satıcı: Gürsoy Bilgisayar

2.182,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2182.50

MSI Vigor GK20 Klavye Fiyat Geçmişi

MSI Vigor GK20 Klavye Temel Özellikleri

Var
Yok

MSI Vigor GK20 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi RGB
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı 12
• Klavye Tuş Basma Ömrü 12 milyon
• Uzunluk (Klavye) 455 mm
• Genişlik (Klavye) 171 mm
• Bilek Desteği Var
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Diğer Özellikler Mekanik Hisli Tuşlar Su Sıçramalarına Dayanıklı
• Klavye Kablo Uzunluğu 180 cm
• Klavye Kablo Özelliği Altın Kaplama USB Ucu

MSI Vigor GK20 Klavye İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

MSI Vigor GK20 Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.