North Odin Pro Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

North Odin Pro Mouse Fiyatları

North Odin Pro Wl 26.000 Dpı 750 IPS 70G Ultralight Rgb Kablosuz Gaming Mouse - 1 GB

Satıcı: Blizzard

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2499.00
North Odin Pro WL Beyaz 26K Dpı 750 IPS 70G UltraLight RGB Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: Blizzard | 4 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2499.00
North Odin Pro WL Siyah 26K DPI 750 IPS 70G UltraLight RGB Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: SMALLMAN

2.475,54 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 2485.54
North Odin Pro Wl Siyah 26K Dpı 750 Ips 70G Ultralight Rgb Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: Smallman

2.542,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2542.00
North Odin Pro Wl Beyaz 26K Dpı 750 Ips 70G Ultralight Rgb Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: Smallman

2.542,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2542.00
North Odin Pro WL Siyah 26K DPI 750 IPS 70G UltraLight RGB Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: Smallman

2.569,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 2569.41
North Odin Pro WL Siyah 26K DPI 750 IPS 70G UltraLight RGB Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: SMALLMAN

2.624,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 2624.16
North Odin Pro WL Beyaz 26K DPI 750 IPS 70G UltraLight RGB Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: ONMARKTR

2.742,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 2742.32
North Odin Pro Wl Beyaz 26K Dpi 750 İps 70G Ultralight Rgb Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: pazareyle

2.959,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 2959.92
North Odin Pro WL Siyah 26K DPI 750 IPS 70G UltraLight RGB Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

3.302,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 3302.86
North Odin Pro WL Siyah 26K DPI 750 IPS 70G UltraLight RGB Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: Arey Teknoloji

3.596,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 3596.44

North Odin Pro Mouse Fiyat Geçmişi

North Odin Pro Mouse Temel Özellikleri

Optik

North Odin Pro Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mouse
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Var
• Desteklenen Platformlar Windows
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

MOUSE ÖZELLİKLERİ

North Odin Pro Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.