Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Philips M315 Mouse Fiyatları

Philips SPK7315 Kablosuz 1200DPI 3 Tuşlu Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknoreyonum

284,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 294.05
Phılıps M315 Siyah Kablosuz Mouse 5000DPI SPK7315

Satıcı: Teknoreyonum

284,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 294.05
Philips SPK7315 M315 Kablosuz Sessiz Mouse 1200 Dpi Siyah Silent

Satıcı: Teknoreyonum

284,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 294.05
Philips SPK7315 Kablosuz Sessiz Siyah Mouse (Açma Kapama Tuşu )(Pilleri İçinde)

Satıcı: Teknoreyonum

309,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 309.43
Philips Spk7315 Kablosuz Sessiz Mouse Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

350,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 350.55
Philips M315 Spk7315 Sessiz Kablosuz Wireless Mouse 1200 Dpi Beyaz

Satıcı: Teknoreyonum

360,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 360.05
Philips SPK7315 1200 DPI Kablosuz Optik Mouse, Ev - Ofis Kullanımı İçin Ergonomik Siyah

Satıcı: AyışığıLojistik

365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 365.00
Philips SPK7315 Kablosuz Sessiz Mouse Siyah siyah

Satıcı: teknolojimarketim

371,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 371.07
Philips SPK7315 M315 Kablosuz Mouse Sessiz 1200 Dpi Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

387,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 387.03
Philips SPK7315 Kablosuz 1200DPI 3 Tuşlu Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknoreyonum

389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 389.00
Phılıps Spk7315b, Siyah, Usb Nano 2,4Gh Kablosuz, 1200Dpi, Optic, 3 Tuslu, Mouse

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 434.00
Philips M315 Kablosuz Mouse

Satıcı: Tekno Power

453,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 453.80
Philips SPK7315 Kablosuz Sessiz Mouse Siyah siyah

Satıcı: Marenta

491,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 491.97
PHILIPS SPK7315B, Siyah, USB Nano 2,4Gh Kablosuz, 1200dpi, Optic, 3 Tuşlu, Mouse

Satıcı: UZMANLARPC

576,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 576.93
PHILIPS SPK7315B, Siyah, USB Nano 2,4Gh Kablosuz, 1200dpi, Optic, 3 Tuşlu, Mouse

Satıcı: MAESKO

618,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 618.28

Philips M315 Mouse Fiyat Geçmişi

Philips M315 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Philips M315 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Uzunluk (Mouse) 109 mm
• Genişlik (Mouse) 60 mm
• Yükseklik (Mouse) 30 mm
• Ağırlık (Mouse) 70 g
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Philips M315 Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Philips M315 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Gürkan Profil Resmi
Gürkan [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.