Philips SPK7418 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Philips SPK7418 Mouse Fiyatları

Philips SPK7418 Kablosuz Bluetooth 1600DPI 4 Tuşlu Optik Sessiz Mouse Siyah

Satıcı: Daraz e-lektronik | 5 yorum

457,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 457.00
Philips SPK7418 Kablosuz 1600 DPI 3 Tuşlu Optik Mouse Siyah

Satıcı: DRZ Elektronik

449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 459
Philips SPK7418 Kablosuz Bluetooth 1600DPI 4 Tuşlu Optik Sessiz Mouse Siyah

Satıcı: herbirivar | 5 yorum

471,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 471.79
Phılıps Spk7418p, Pembe, Usb Nano 2,4Gh Ve Bluetooth Kablosuz, 1600Dpi, Optic, 3 Tuslu Mouse

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

522,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 522.50
Philips Spk7418g/38 Dual Mod 2.4 Ghz + Bluetooth 1600Dpı 3 Tuşlu Sessiz Optik Mouse Gri

Satıcı: Ucuz Sepet

524,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 524.00
Phılıps Kablosuz Bluetooth Mouse Spk7418 Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

559,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 559.04
PHILIPS KABLOSUZ BLUETOOTH MOUSE SPK7418 SİYAH

Satıcı: nifbilisim

600,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 600.96
Nif Bilişim Phılıps Spk7418 Kablosuz Bluetooth Mouse 1600 DPI Siyah Kablosuz Mouse

Satıcı: nifbilişim

607,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 607.22
Phılıps Spk7418 Kablosuz Bluetooth Mouse 1600 DPI Siyah Kablosuz Mouse

Satıcı: NİF BİLİŞİM

572,79 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 582.79
Philips SPK7418 Kablosuz 1600 DPI 3 Tuşlu Optik Mouse Siyah

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

637,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 637.50

Philips SPK7418 Mouse Fiyat Geçmişi

Philips SPK7418 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Philips SPK7418 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Uzunluk (Mouse) 107 mm
• Genişlik (Mouse) 62 mm
• Yükseklik (Mouse) 37 mm
• Ağırlık (Mouse) 50 g
• Mouse Diğer Özellikler Akıllı Enerji Tasarrufu 15m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları SPK7418B SPK7418G SPK7418P

Philips SPK7418 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.