Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Philips SPT6307B Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Philips Kablosuz Klavye-Fare Seti SPT6307B/00 - Siyah

Satıcı: VENOT NETWORK | 15 yorum

764,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 764.40
Philips Kablosuz Klavye Mouse Seti SPT6307BL

Satıcı: VENOT NETWORK | 5 yorum

779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 779.10
Philips SPT6307B/38 Kablosuz Klavye Mouse Seti Siyah

Satıcı: VENOT NETWORK

885,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 885.55
Philips Spt6307b-38 Kablosuz Klavye Mouse Seti Siyah 3000 Series 2.4Ghz Silent Desing

Satıcı: girnetbilisim

904,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 904.90
Philips SPT6307B/38 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: VENOT NETWORK

1.071,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1071.85
Phılıps Spt6307b/38 Kablosuz Klavye Mouse Seti Siyah

Satıcı: VENOT NETWORK

1.106,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1106.70
PHILIPS SPT6307B/38 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: Venot Network

1.154,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 1154.30
Philips Spt6307w/38 Kablosuz Klavye Mouse Seti Optik beyaz

Satıcı: teknomevo

1.263,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 1263.67
Philips SPT6307BL/00 Kablosuz Q Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: bestem

1.301,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 1301.07
Philips Kablosuz Klavye-Fare Seti SPT6307W - Beyaz

Satıcı: teknomevo

1.390,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 1390.62

Philips SPT6307B Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Philips SPT6307B Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Philips SPT6307B Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 110 mm
• Genişlik (Mouse) 65 mm
• Yükseklik (Mouse) 35 mm
• Ağırlık (Mouse) 83 g
• Mouse Diğer Özellikler Otomatik Uyku Modu 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları SPT6307B SPT6307W

Philips SPT6307B Klavye & Mouse Seti İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Philips SPT6307B Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.