Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Philips SPT6338 Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Philips SPT6338 Kablosuz Set Wireless Set Kablosuz Klavye Kablosuz Mouse Türkçe Q Klavye ve Mouse Seti Siyah

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR | 106 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1299.00
Philips Spt6338 Kablosuz Set Türkçe Q Klavye Ve Mouse Seti Kablosuz Klavye Kablosuz Mouse Siyah

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1299.00
Philips SPT6338 Kablosuz Türkçe Q Klavye ve Mouse Seti siyah

Satıcı: biotech

1.301,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1301.07
Spt6338 Kablosuz Set Wireless Set Kablosuz Klavye Kablosuz Mouse Türkçe Q Klavye Ve Mouse Seti Siyah

Satıcı: Biotech Bilgisayar

1.301,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1301.10
Philips Kablosuz Set Wireless Set Kablosuz Klavye Kablosuz Mouse Türkçe Q Klavye ve Mouse Seti GRİ

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1399.00
Philips SPT6338 Kablosuz Türkçe Q Klavye ve Mouse Seti siyah

Satıcı: alfaelektronik

1.859,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 1859.07
Philips Spt6338 Wireless Set Kablosuz Klavye Kablosuz Mouse Türkçe Q Klavye Ve Mouse Seti Siyah

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.859,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1859.10
Philips SPT6338 Kablosuz Türkçe Q Klavye ve Mouse Seti Siyah

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 1899.05
Philips SPT6338 Wireless Set Kablosuz Klavye Kablosuz Mouse Türkçe Q Klavye ve Mouse Seti Siyah 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 2009

Philips SPT6338 Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Philips SPT6338 Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Philips SPT6338 Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları SPT6338-BS SPT6338-GS

Philips SPT6338 Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.