Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Philips SPT6607B Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Philips SPT6607 Bluetooth Kablosuz Dual Mod 2.4GHz + 2 Kanallı Türkçe Q Klavye & Mouse Set Siyah

Satıcı: TeknoStore

1.737,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 1747
Phılıps Kablosuz Klavye&mouse Set Spt6607 Siyah

Satıcı: Teknostore

1.617,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 1617.96
Philips SPT6607 Bluetooth Kablosuz Dual Mod 2.4GHz + 2 Kanallı Türkçe Q Klavye & Mouse Set Siyah

Satıcı: Teknostore

1.737,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1737.00
Philips SPT6607 Bluetooth Kablosuz Dual Mod 2.4ghz + 2 Kanallı Türkçe Q Klavye & Mouse Set Siyah

Satıcı: Teknostore | 37 yorum

1.753,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1753.00
Philips SPT6607 Kablosuz Türkçe Q Klavye & Mouse Set siyah

Satıcı: Teknostore

1.775,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 1775.37
Philips SPT6607 Kablosuz Türkçe Q Klavye & Mouse Set siyah

Satıcı: herbirivar

1.808,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 1808.06
Philips SPT6607 Bluetooth Kablosuz Dual Mod 2.4ghz + 2 Kanallı Türkçe Q Klavye & Mouse Set Siyah

Satıcı: UcuzSepet | 37 yorum

1.989,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1989.95
PHILIPS KABLOSUZ KLAVYE&MOUSE SET SPT6607 SİYAH

Satıcı: UZMANLARPC

2.073,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 2073.78
Philips Kablosuz Klavye Mouse Set Spt6607b/38

Satıcı: GOLD GLOBAL

3.662,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 3662.30
Phılıps Spt6607b, Siyah, Türkçe Q, 2.4Ghz Ve Bluetooth Kablosuz, Bilek Destekli, Multimedya Klavye Mouse Set

Satıcı: kaialife

4.578,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 4578.60

Philips SPT6607B Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Philips SPT6607B Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Philips SPT6607B Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Philips SPT6607B Klavye & Mouse Seti İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Philips SPT6607B Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.