Preo M19 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Preo M19 Mouse Fiyatları

Preo Ergonomik Pastel Kablosuz Sessiz Mouse Beyaz M19

Satıcı: Teknolojinci

249,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 259.9
Preo M19B Ergonomik Pastel Piano White Kablosuz Sessiz Mouse Beyaz

Satıcı: Teknolojinci

213,30 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 223.3
Preo Ergonomik Pastel Kablosuz Sessiz Mouse Pembe M19

Satıcı: TEKNOLOJİNCİ

248,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

3 258.63
Preo Ergonomik Pastel Kablosuz Sessiz Mouse Pembe M19

Satıcı: Teknolojinci | 17 yorum

249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 259
Preo M19b Ergonomik Pastel Piano White Kablosuz Sessiz Mouse Beyaz

Satıcı: teknolojinci

232,40 TL + 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 242.4
Preo Ergonomik Pastel Kablosuz Sessiz Mouse Beyaz M19 349,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 359.99
Preo Ergonomik Pastel Kablosuz Sessiz Mouse Pembe M19 349,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 359.99
Preo M19B Ergonomik Pastel Piano White Kablosuz Sessiz Mouse Bey beyaz

Satıcı: teknosa

419,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 419.25
Preo M19 Kablosuz Ergonomik Sessiz Mouse pastel-yesil

Satıcı: teknosa

419,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 419.25
Ergonomik Pastel Kablosuz Sessiz Mouse Beyaz M19 125191436

Satıcı: Teknosa | 5 yorum

430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 430.00
Preo Ergonomik Pastel Kablosuz Sessiz Mouse Pembe M19

Satıcı: Teknosa

430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 430.00
Preo M19B Ergonomik Pastel Piano White Kablosuz Sessiz Mouse Beyaz

Satıcı: Teknosa

430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 430.00

Preo M19 Mouse Fiyat Geçmişi

Preo M19 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Preo M19 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 104 mm
• Genişlik (Mouse) 57 mm
• Yükseklik (Mouse) 37 mm
• Ağırlık (Mouse) 68 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Preo M19 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.