Preo M20 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Preo M20 Mouse Fiyatları

Preo M20S 2.4Ghz Usb 2.0 Wireless Kablosuz Mouse Siyah

Satıcı: Teknolojinci

223,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 233
Preo M20S 2.4Ghz Usb 2.0 Wireless Kablosuz Mouse Siyah

Satıcı: TEKNOLOJİNCİ

238,68 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 248.68
Preo M20M 2.4Ghz Usb 2.0 Wireless Kablosuz Mouse Mavi

Satıcı: Teknolojinci

265,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 275.91
Preo M20M 2.4Ghz Usb 2.0 Wireless Kablosuz Mouse Mavi

Satıcı: TEKNOLOJİNCİ

278,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 288.47
Preo M20 Kauçuk Kaplama Kablosuz Mouse Mavi 349,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 359.99
Preo M20 Kauçuk Kaplama Kablosuz Mouse Siyah 349,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 359.99
Preo M20 Kauçuk Kaplama Kablosuz Mouse mavi

Satıcı: teknosa

419,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 419.25
Preo M20 Kauçuk Kaplama Kablosuz Mouse siyah

Satıcı: teknosa

419,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 419.25
Preo M20 Kauçuk Kaplama Kablosuz Mouse Mavi

Satıcı: Teknosa

430,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 440
Preo M20 Kauçuk Kaplama Kablosuz Mouse Mavi

Satıcı: Teknosa

430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 430.00
Preo M20 Kauçuk Kaplama Kablosuz Mouse Kırmızı

Satıcı: Teknosa

430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 430.00
Preo M20 Kauçuk Kaplama Kablosuz Mouse Mavi

Satıcı: Teknosa

430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 430.00
Preo M20 Kauçuk Kaplama Kablosuz Mouse Siyah

Satıcı: Teknosa

430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 430.00

Preo M20 Mouse Fiyat Geçmişi

Preo M20 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Preo M20 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Ergonomik
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Uzunluk (Mouse) 105 mm
• Genişlik (Mouse) 70 mm
• Yükseklik (Mouse) 38 mm
• Ağırlık (Mouse) 98 g
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları M20K M20M M20S

Preo M20 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.