Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Pulsar X2 V2 4K Mouse Fiyatları

Pulsar X2 V2 Demon Slayer Tanjiro Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX222TJ) - Siyah - Yeşil

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

5.253,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 5253.57
Pulsar X2 v2 Demon Slayer Tanjiro Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX222TJ)

Satıcı: Betaplus

5.062,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 5062.43
X2 v2 Demon Slayer Tanjiro Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse PX222TJ 5.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5589.00
Pulsar X2 v2 Demon Slayer Tanjiro 4K Özel Paket Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX222TJ4)

Satıcı: Betaplus

6.032,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 6032.43
Pulsar X2 V2 Demon Slayer Tanjiro 4K Özel Paket Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX222TJ4) - Siyah - Yeşil

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

6.257,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 6257.97
Pulsar X2 v2 Demon Slayer Tanjiro 4K Özel Paket Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX222TJ4)

Satıcı: Betaplus

6.344,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 6344.64
X2 v2 Demon Slayer Tanjiro 4K Özel Paket Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse PX222TJ4 6.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6659
Pulsar X2 v2 Demon Slayer Tanjiro Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX222TJ)

Satıcı: BETA PLUS

7.354,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7354.85
Pulsar X2 v2 Demon Slayer Tanjiro 4K Özel Paket Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX222TJ4)

Satıcı: BETA PLUS

8.761,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8761.11

Pulsar X2 V2 4K Mouse Fiyat Geçmişi

Pulsar X2 V2 4K Mouse Ürün Ailesi

Pulsar X2 V2 4K (PX222TJ4) Mouse 4000 Hz 5.062,43 TL
Pulsar X2 V2 (PX222TJ) Mouse 1000 Hz 5.327,04 TL

Pulsar X2 V2 4K Mouse Temel Özellikleri

Optik

Pulsar X2 V2 4K Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları PX222TJ

Pulsar X2 V2 4K Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.