Pulsar X2 V3 Mouse (PX2321)

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Pulsar X2 V3 Mouse Fiyatları

Pulsar X2 V3 Xs-1 Sensör Siyah Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2321)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

4.407,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4407.27
Pulsar X2 v3 XS-1 Sensör Siyah Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2321)

Satıcı: Betaplus

4.257,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 4257.33
Pulsar X2 v3 XS-1 Sensör Beyaz Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2322)

Satıcı: Betaplus

4.305,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 4305.83
Pulsar X2 V3 Xs-1 Sensör Beyaz Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2322)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

4.463,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4463.07
Pulsar X2 v3 XS-1 Sensör Siyah Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2321)

Satıcı: Betaplus

4.472,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 4472.64
Pulsar X2 v3 XS-1 Sensör Beyaz Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2322)

Satıcı: Betaplus

4.520,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 4520.64
Pulsar Gaming Gears X2 v3 Size2 Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

4.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 sn önce

7 4539
X2 v3 XS-1 Sensör Siyah Size 2 Medium Simetrik Kablosuz Gaming Mouse PX2321 4.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4699
X2 v3 XS-1 Sensör Beyaz Size 2 Medium Simetrik Kablosuz Gaming Mouse PX2322 4.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4759
Pulsar X2 v3 XS-1 Sensör Siyah Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2321)

Satıcı: BETA PLUS

6.174,77 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6184.77
Pulsar X2 v3 XS-1 Sensör Beyaz Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2322)

Satıcı: BETA PLUS

6.243,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6253.61

Pulsar X2 V3 Mouse Fiyat Geçmişi

Pulsar X2 V3 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Pulsar X2 V3 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları PX2321 PX2322 PX232T1

Pulsar X2 V3 Mouse Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Okan Ş****** Profil Resmi

95 yorum

Okan Ş****** ninjutsu sora v2 eklermisiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Okan Ş****** https://www.epey.com/klavye-mouse/ninjutso-sora-v2.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.