Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Pulsar X2H Super Clear Mini Mouse Fiyatları

Pulsar X2H Super Clear Edition Kablosuz Size 1 Mini Simetrik Gaming Mouse (PX2H1CL) - Beyaz - Turuncu

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

4.583,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 4583.97
Pulsar X2H Super Clear Edition Kablosuz Size 1 Mini Simetrik Gaming Mouse (PX2H1CL)

Satıcı: Betaplus

4.422,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 4422.23
Pulsar X2H Clear Black Edition Kablosuz Size 1 Mini Simetrik Gaming Mouse (PX2H1CB)

Satıcı: Betaplus

4.422,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 4422.23
Pulsar X2H Clear Black Edition Kablosuz Size 1 Mini Simetrik Gaming Mouse (PX2H1CB) - Siyah - Kırmızı

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

4.583,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 4583.97
Pulsar X2H Super Clear Edition Kablosuz Size 1 Mini Simetrik Gaming Mouse (PX2H1CL)

Satıcı: Betaplus

4.645,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4645.44
Pulsar X2H Clear Black Edition Kablosuz Size 1 Mini Simetrik Gaming Mouse (PX2H1CB)

Satıcı: Betaplus

4.645,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4645.44
X2H Clear Black Edition Size 1 Mini Simetrik Kablosuz Gaming Mouse PX2H1CB 4.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4879
X2H Super Clear Edition Size 1 Mini Simetrik Kablosuz Gaming Mouse PX2H1CL 4.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4879
Pulsar X2H Clear Black Edition Kablosuz Size 1 Mini Simetrik Gaming Mouse (PX2H1CB)

Satıcı: BETA PLUS

6.410,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6410.78
Pulsar X2H Super Clear Edition Kablosuz Size 1 Mini Simetrik Gaming Mouse (PX2H1CL)

Satıcı: BETA PLUS

6.410,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6410.78

Pulsar X2H Super Clear Mini Mouse Fiyat Geçmişi

Pulsar X2H Super Clear Mini Mouse Temel Özellikleri

Optik

Pulsar X2H Super Clear Mini Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları PX2H1CB PX2H1CL

Pulsar X2H Super Clear Mini Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.