Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Pulsar X2H V3 Mouse Fiyatları

Pulsar X2H V3 Es Black Size 1 Mini 8k Hz Xs-1 Sensör Kablosuz Simetrik Gaming Mouse (PX2H3ES11) - Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

4.463,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 4463.07
Pulsar X2H V3 Es Black Size 1 Mini 8K Hz Xs-1 Sensör Kablosuz Simetrik Gaming Mouse (Px2H3Es11)

Satıcı: Betaplus

4.305,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 4305.83
Pulsar X2H v3 XS-1 Sensör Beyaz Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2H322)

Satıcı: Betaplus

4.849,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 4849.03
Pulsar Pulsar X2H v3 XS-1 Sensör Beyaz Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2H322)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

5.030,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 5030.37
Pulsar X2H v3 XS-1 Sensör Beyaz Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2H322)

Satıcı: Betaplus

5.096,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 5096.64
X2H v3 XS-1 Sensör Beyaz Size 2 Medium Simetrik Kablosuz Gaming Mouse PX2H322 5.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5349
Pulsar X2H v3 eS Black Size 1 Mini 8K Hz XS-1 Sensör Kablosuz Simetrik Gaming Mouse (PX2H3ES11)

Satıcı: BETA PLUS

6.243,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6253.61
Pulsar X2H v3 XS-1 Sensör Beyaz Kablosuz Size 2 Medium Simetrik Gaming Mouse (PX2H322)

Satıcı: BETA PLUS

7.030,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7030.33

Pulsar X2H V3 Mouse Fiyat Geçmişi

Pulsar X2H V3 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Pulsar X2H V3 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları PX2H321 PX2H322

Pulsar X2H V3 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.