Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Rampage Compact SMX-R21 Mouse Fiyatları

Rampage SMX-R21 COMPACT Usb Siyah RGB Işıklı+Macro 7200dpi / 1000hz Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Eco.Shop

594,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 sn önce

1 604
Rampage SMX-R21 Compact Kablolu Oyuncu Mouse pembe

Satıcı: simplatecc

575,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 575.67
Rampage Smx-r21 Compact Usb Beyaz Rgb Ledli Makrolu 12800dpi / 1000hz Drag Click Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: EcoShop

580,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 580.38
Rampage SMX-R21 COMPACT Usb Beyaz/Gri RGB Işıklı+Macro 7200dpi / 1000hz Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Eco.Shop

594,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 604
Rampage Smx-r21 Compact Usb Pembe Rgb Ledli Makrolu 12800dpi / 1000hz Drag Click Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: bykalite

594,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 594.00
Rampage SMX-R21 Compact USB Beyaz Rgb Ledli Makrolu 12800DPI / 1000hz Drag Click Oyuncu Mouse

Satıcı: Rampage | 250 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 599.00
Rampage SMX-R21 Compact Kablolu Oyuncu Mouse beyaz

Satıcı: eco.shop | 60 yorum

603,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 603.57
Rampage Smx-R21 Compact Usb Pembe Rgb Ledli Makrolu 12800Dpi / 1000Hz Drag Click Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Ramwhite

612,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 612.90
Rampage SMX-R21 Compact USB Pembe Rgb Ledli Makrolu 12800DPI / 1000hz Drag Click Oyuncu Mouse

Satıcı: bykalite

625,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 625.65
Rampage SMX-R21 Compact USB Pembe Rgb Ledli Makrolu 12800DPI / 1000hz Drag Click Oyuncu Mouse

Satıcı: SİMPLATECC TEKNOLOJİ | 250 yorum

629,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 629.99
Rampage Smx-R21 Compact Usb Pembe/Gri Rgb Işıklı+Macro 7200Dpi / 1000Hz Gaming Oyuncu Mouse Rampage

Satıcı: bykalite

650,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 650.10
Rampage SMX-R21 Compact Usb Pembe Rgb Ledli Makrolu Drag Click Oyuncu Mouse Pembe

Satıcı: SİMPLATECC TEKNOLOJİ

664,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 664.05
Rampage Smx-R21 Compact Siyah RGB Mouse

Satıcı: Dossimo

775,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 775.03
Rampage SMX-R21 Compact Usb Pembe Rgb Ledli Makrolu Drag Click Oyuncu Mouse Pembe

Satıcı: Umut İnternet

823,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 823.53
Rampage SMX-R21 COMPACT Usb Siyah RGB 7200dpi / 1000hz Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Dossimo

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 999.00

Rampage Compact SMX-R21 Mouse Fiyat Geçmişi

Rampage Compact SMX-R21 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Rampage Compact SMX-R21 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Instant A825 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 12800 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Var
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Tıklama Ömrü 10 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 1000 Hz
• Tarama Hızı 60 IPS
• Hızlanma 20 G
• Uzunluk (Mouse) 126 mm
• Genişlik (Mouse) 64 mm
• Yükseklik (Mouse) 39 mm
• Ağırlık (Mouse) 91 g
• Mouse Kablo Uzunluğu 175 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Rampage Compact SMX-R21 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.