Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Rampage Ultimate KB-R96 Klavye Fiyatları

Rampage Ultimate KB-R96 Beyaz RGB Optical Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Teknorya

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 sn önce

1 2609
Rampage Kb-r96 Ultımate Beyaz Optical Switch Full Rgb Ve Metal Gövdeli Su Geçirmez Gaming Oyuncu Mek

Satıcı: Sarfnet

2.489,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2489.18
Rampage KB-R96 ULTIMATE RGB Optical Switch Mekanik Q Oyuncu Klavye beyaz

Satıcı: sarfnet

2.527,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 2527.71
Rampage KB-R96 ULTIMATE Beyaz Optical Switch Full RGB ve Metal Gövdeli Su Geçirmez Gaming Mekanik Klavye

Satıcı: Teknorya | 417 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 2599.00
Rampage KB-R96 ULTIMATE RGB Optical Switch Mekanik Q Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: sarfnet | 113 yorum

2.648,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 2648.45
Rampage Kb-R96 Ultımate Rgb Optical Switch Mekanik Q Oyuncu Klavye

Satıcı: Çözüm Teknik Bilgisayar

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2790.00
Rampage KB-R96 ULTIMATE Beyaz Optical Switch Full RGB ve Metal Gövdeli Su Geçirmez Gaming Mekanik Kl

Satıcı: Teknorya

2.834,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 2834.06
Rampage Kb-r96 Ultımate Optical Switch Full Rgb Ve Metal Gövdeli Su Geçirmez Mekanik Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Sarfnet

2.942,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2942.86
Rampage Kb-R96 Ultımate Beyaz Optical Switch Full Rgb Ve Metal Gövdeli Su Geçirmez Gaming Oyuncu Mek

Satıcı: TEKNORYA

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2999.00
Rampage KB-R96 ULTIMATE Optical Switch Full RGB ve Metal Gövdeli Su Geçirmez Mekanik Gaming Oyuncu Klavyesi - Siyah

Satıcı: Sarfnet | 417 yorum

3.078,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 3078.50
Rampage KB-R96 ULTIMATE BEYAZ Optical Switch Full RGB ve Metal Gövdeli Su Geçirmez Gaming Oyuncu Mekanik Klavye

Satıcı: Sarfnet

3.202,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3212.5
Rampage KB-R96 ULTIMATE Optical Switch Full RGB ve Metal Gövdeli Su Geçirmez Gaming Oyuncu Mekanik Klavye

Satıcı: Sarfnet

3.202,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3212.5
Rampage Ultimate KB-R96 RGB Optical Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Sarfnet

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 3510

Rampage Ultimate KB-R96 Klavye Fiyat Geçmişi

Rampage Ultimate KB-R96 Klavye Temel Özellikleri

Var

Rampage Ultimate KB-R96 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi RGB
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Özellikleri Optik Mekanik Anahtar
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı 26
• Klavye Programlanabilir Tuş Var
• Klavye Makro Desteği Var
• Klavye Tuş Basma Ömrü 20 milyon
• Klavye Gövdesi Metal Gövde
• Uzunluk (Klavye) 442 mm
• Genişlik (Klavye) 195 mm
• Bilek Desteği Var
• Bilek Desteği Özelliği Tak-Çıkar
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Yok
• Klavye Diğer Özellikler Su Geçirmez Ayarlanabilir Yükseklik Oyun Modu (Windows Tuşlarının İptali) Özel Klavye Yazılımı
• Klavye Kablo Uzunluğu 180 cm
• Klavye Kablo Özelliği Altın Kaplama USB Ucu Örgü Kablo

Rampage Ultimate KB-R96 Klavye İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Rampage Ultimate KB-R96 Klavye Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ömer F**** T***** Profil Resmi

1 yorum

Ömer F**** T***** 500 TL iken aldım 1yıl falan oldu hala kullanıyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.