Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Rampage KM-RX7 Fortuna Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Rampage KM-RX7 FORTUNA V2 Gökkuşağı Aydınlatmalı USB Siyah Gaming Combo Q Gaming Klavye + 12800 dpi Mouse

Satıcı: Sarfnet | 435 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 999.00
Rampage KM-RX7 FORTUNA V2 Gökkuşağı Aydınlatmalı USB SİYAH Gaming Combo Q Gaming Klavye + 12800 dpi

Satıcı: Sarfnet

995,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 995.89
Rampage KM-RX7 FORTUNA V2 Gökkuşağı Aydınlatmalı USB SİYAH Gaming Combo Q Gaming Klavye + 12800 dpi

Satıcı: Sarfnet

995,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 995.89
Rampage KM-RX7 Fortuna Kablolu Gökkuşağı Aydınlatmalı Oyuncu Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: sarfnet | 82 yorum

1.044,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1044.10
Rampage Km-Rx7 Fortuna USB Gaming Combo Q Klavye ve 6400 dpi Mouse Seti Siyah 1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 1099.00
Rampage Km-Rx7 Fortuna Gökkuşağı Aydınlatmalı USB Gaming Combo Us Layout 6400 Dpi Klavye Mouse Set

Satıcı: Rampage | 3 yorum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1199.00
Rampage KM-RX7 Fortuna Kablolu Gökkuşağı Aydınlatmalı Oyuncu Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: Umut_İnternet

1.356,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 1356.87
Rampage KM-RX7 Fortuna Rainbow TR Q 8 Tuş 6400 DPI Klavye Mouse Set

Satıcı: Umut İnternet

1.415,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1415.23
Rampage KM-RX7 FORTUNA Gökkuşağı Aydınlatmalı USB SİYAH Gaming Combo Q Gaming Klavye + 6400 dpi Mouse

Satıcı: Sarfnet

1.372,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1382.5
Rampage KM-RX7 FORTUNA V2 USB SİYAH Gaming Combo Q Gaming Klavye Mouse

Satıcı: UMUT İNTERNET

1.400,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1410.64
Rampage KM-RX7 Fortuna V2 Beyaz Rainbow TR Q 8 Tuş 12800 DPI Klavye Mouse Set - 40900

Satıcı: parcbeny

1.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1470.00
Rampage Km-Rx7 Fortuna Kablolu Gökkuşağı Aydınlatmalı Oyuncu Klavye Mouse Set

Satıcı: Hyrox Bilişim

1.505,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1505.70
Rampage KM-RX7 Fortuna Rainbow US Q 6400 DPI Klavye Mouse Set

Satıcı: Hyrox Bilişim

1.667,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1667.43

Rampage KM-RX7 Fortuna Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Rampage KM-RX7 Fortuna Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Var
Optik
Mekanik Tuşlar:
Yok

Rampage KM-RX7 Fortuna Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi LED
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı 25
• Klavye Programlanabilir Tuş Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Klavye Tuş Basma Ömrü 30 milyon
• Klavye Gövdesi Metal Gövde
• Uzunluk (Klavye) 439 mm
• Genişlik (Klavye) 134 mm
• Bilek Desteği Var
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Var
• Klavye Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik Oyun Modu (Windows Tuşlarının İptali)
• Klavye Kablo Uzunluğu 165 cm
• Klavye Kablo Özelliği Örgü Kablo

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Sunplus 199 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 6400 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 8 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Var
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Uzunluk (Mouse) 126 mm
• Genişlik (Mouse) 64 mm
• Yükseklik (Mouse) 37 mm
• Ağırlık (Mouse) 36 g
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek
• Mouse Kablo Uzunluğu 165 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Rampage KM-RX7 Fortuna Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.