Rampage Rebel Red Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Rampage Rebel Red Klavye Fiyatları

Rampage Rebel Pembe Us Layout Rainbow Low Profile Red Swıtch Mekanik Gaming Oyuncu Klavye

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

1.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1039.00
Rampage REBEL Mor Low Profile RED SWITCH US Layout Beyaz Işıklı Mekanik Gaming Oyuncu Klavye

Satıcı: İNTERA

969,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 969.03
Rampage REBEL Mor Low Profile RED SWITCH US Layout Beyaz Işıklı Mekanik Gaming Oyuncu Klavye - Mor Red Switch

Satıcı: Hepsiburada | 47 yorum

1.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1039.00
Rampage Beyaz Low Profile Red Switch US Layout Rainbow Mekanik Gaming Oyuncu Klavye

Satıcı: Dossimo

1.185,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1185.57
Rampage Rebel Beyaz Low Profile Red Switch Us Layout Rainbow Mekanik Gaming Oyuncu Klavye

Satıcı: Dossimo

1.272,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1272.15
Rampage Rebel Beyaz Low Profile Red Switch Us Layout Rainbow Mekanik Gaming Oyuncu Klavye

Satıcı: Dossimo

1.311,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 1311.50
Rampage Rebel Pembe Low Profile Red Swıtch Mekanik Gaming Oyuncu Klavye Us Layout Rainbow

Satıcı: onlinealisverisyap

1.516,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 1516.80
Rampage REBEL Pembe Low Profile RED SWITCH Mekanik Gaming Oyuncu Klavye US Layout Rainbow

Satıcı: onlinealisverisyap

1.524,54 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1534.54
Rampage Rebel Pembe Low Profile Red Swıtch Mekanik Gaming Oyuncu Klavye Us Layout Rainbow

Satıcı: ZmTeknoloji

1.583,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 1583.20

Rampage Rebel Red Klavye Fiyat Geçmişi

Rampage Rebel Red Klavye Ürün Ailesi

Rampage Rebel Red Klavye Kırmızı Anahtar / Low Profile 969,03 TL
Rampage Rebel Blue Klavye Mavi Anahtar / Low Profile 1.039,00 TL

Rampage Rebel Red Klavye Temel Özellikleri

Var

Rampage Rebel Red Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili İngilizce
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Yok
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi RGB
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Özellikleri Kırmızı Anahtar Low Profile
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Klavye Tuş Basma Ömrü 50 milyon
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Kablo Uzunluğu 150 cm
• Klavye Kablo Özelliği Çıkarılabilir Kablo

Rampage Rebel Red Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.