Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Rampage Seraphic Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Rampage KM-R57 Seraphic Beyaz Rgb Oyuncu Multmedia Klavye ve 12800 Dpi Mouse Gaming Set

Satıcı: bykalite

1.275,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 1275.55
Rampage KM-R57 Siyah RGB Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye ve 12800 DPI Mouse Gaming Set

Satıcı: Prime

1.175,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 1175.02
Rampage Km-r57 Seraphic Siyah Rgb Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye Ve 12800 Dpı Mouse Gaming Set Optik siyah

Satıcı: bykalite

1.254,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1254.57
Rampage Km-R57 Seraphic Beyaz Rgb Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye Ve 12800 Dpı Mouse Gaming Set

Satıcı: bykalite

1.254,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1254.60
Rampage Km-R57 Seraphic Siyah Rgb Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye Ve 12800 Dpı Mouse Gaming Set

Satıcı: bykalite

1.254,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1254.60
Rampage KM-R57 Seraphic Siyah Rgb Oyuncu Multimedia Klavye ve 12800 Dpi Mouse Gaming Set

Satıcı: bykalite | 3 yorum

1.315,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1315.00
Rampage RGB Oyuncu Multimedia Klavye ve 12800 Dpi Mouse Gaming Set

Satıcı: bykalite

1.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1379.00
Rampage Beyaz RGB Oyuncu Multimedia Klavye ve 12800 Dpi Mouse Gaming Set

Satıcı: bykalite

1.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1379.00
Rampage KM-R57 Seraphic Siyah Rgb Oyuncu Multimedia Klavye ve 12800 Dpi Mouse Gaming Set

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

1.398,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1398.98
Rampage Km-R57 Gaming Klavye Mouse Beyaz 1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 1499.00
Rampage KM-R57 Beyaz RGB Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye ve 12800 DPI Mouse Gaming Set

Satıcı: SMALLMAN

1.659,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 1659.78
Rampage KM-R57 Siyah RGB Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye ve 12800 DPI Mouse Gaming Set

Satıcı: SMALLMAN

1.659,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 1669.78
Rampage KM-R57 Siyah RGB Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye ve 12800 DPI Mouse Gaming Set

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.717,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 1717.65
Rampage KM-R57 Beyaz RGB Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye ve 12800 DPI Mouse Gaming Set

Satıcı: Smallman

1.724,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

14 1724.85
Rampage KM-R57 Siyah RGB Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye ve 12800 DPI Mouse Gaming Set

Satıcı: Smallman

1.731,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

15 1731.29
Rampage KM-R57 Seraphic Siyah RGB Aydınlatmalı Q Oyuncu Multmedia Klavye ve 12800 DPI Mouse Gaming Set

Satıcı: Smallmantr

1.930,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 sn önce

16 1940.34

Rampage Seraphic Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Rampage Seraphic Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Var
Optik
Mekanik Tuşlar:
Yok

Rampage Seraphic Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Ergonomik
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Instant A825 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 12800 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 8 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Tıklama Ömrü 5 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 1000 Hz
• Tarama Hızı 60 IPS
• Uzunluk (Mouse) 121 mm
• Genişlik (Mouse) 65 mm
• Yükseklik (Mouse) 39 mm
• Ağırlık (Mouse) 105 g
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Rampage Seraphic Klavye & Mouse Seti İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Rampage Seraphic Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.