Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Rampage Phoenix SMX-R22 Mouse Fiyatları

Rampage Phoenıx 7 Tuşlu Rgb Mouse 7200DPI Gaming Mouse Oyuncu Mouse Örgü Kablo Makrolu Mouse - Siyah

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR | 17 yorum

699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 699.90
Rampage SMX-R22 Phoenix RGB Gaming Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: biotech

715,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 715.17
Rampage SMX-R22 PHOENIX RGB Kablolu Oyuncu Mouse beyaz

Satıcı: biotech

715,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 715.17
Rampage SMX-R22 Phoenix 7 Tuşlu RGB 4800 DPI Makrolu Gaming Mouse

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR

729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 739
Rampage SMX-R22 Phoenix 7 Tuşlu Rgb Mouse 7200 Dpı Gaming Mouse Oyuncu Mouse - Beyaz

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR | 23 yorum

749,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 749.90
Rampage Smx-r22 Phoenıx 7 Tuşlu Rgb 12800 Dpi Mouse Gaming Mouse Oyuncu Mouse Örgü Kablo Siyah

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR

749,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 749.90
Rampage Smx-r22 Phoenix 7 Tuşlu Rgb 12800 Dpi Oyuncu Mouse Gaming Mouse - Siyah

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR

749,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 749.90
Rampage Smx-r22 Phoenix 7 Tuşlu Rgb Mouse Beyaz 7200 Dpı Gaming Mouse Oyuncu Mouse

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR

769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 779
Rampage Smx-R22 Phoenix 7 Tuşlu Rgb 4800Dpi Makrolu Gaming Mouse Drag Click Mouse

Satıcı: Biotech Bilgisayar

789,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 789.60
Rampage Smx-R22 Phoenıx 7 Tuşlu Rgb Gaming Oyuncu Mouse Drag Click Mouse

Satıcı: Biotech Bilgisayar

789,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 789.60

Rampage Phoenix SMX-R22 Mouse Fiyat Geçmişi

Rampage Phoenix SMX-R22 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Rampage Phoenix SMX-R22 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Ergonomik
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri A725 Optik Sensör Avago 3050 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 4800 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 6 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Var
• Mouse Oyuncu Profili Var
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Tıklama Ömrü 10 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 125 Hz
• Tarama Hızı 12 IPS
• Uzunluk (Mouse) 130 mm
• Genişlik (Mouse) 72 mm
• Yükseklik (Mouse) 42 mm
• Ağırlık (Mouse) 165 g
• Mouse Diğer Özellikler Omron Switch
• Mouse Kablo Uzunluğu 180 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Rampage Phoenix SMX-R22 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.