Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Var

Rampage W-Granite Blue Klavye Fiyatları

Rampage W-GRANITE Siyah/Gri Low Profile BLUE SWITCH Q RGB 2,4 ghz+ BT Mekanik Gaming Oyuncu Klavye - 1

Satıcı: bykalite | 23 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2499.00
Rampage W-GRANITE Siyah/Gri Low Profile BLUE SWITCH Q RGB 2,4 ghz+ BT Mekanik Gaming Oyuncu Klavye

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

2.437,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 2447.08
Rampage W-Granıte Siyah/Gri Low Profile Blue Swıtch Q Rgb 2,4 Ghz+ Bt Mekanik Gaming Oyuncu Klavye

Satıcı: bykalite

2.437,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 2437.10
Rampage W-GRANITE Siyah-Gri Low Profile BLUE SWITCH Mekanik Gaming Oyuncu Klavye Q RGB 2,4 ghz+ BT

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

2.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2475.00
Rampage W-GRANITE Siyah/Gri Low Profile BLUE SWITCH Q RGB 2,4 ghz+ BT Mekanik Gaming Oyuncu Klavye - 1

Satıcı: Hepsiburada | 23 yorum

2.503,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2503.79
Rampage W-granıte Siyah/gri Low Profile Blue Swıtch Q Rgb 2,4 Ghz Bt Mekanik Gaming Oyuncu Klavye

Satıcı: ÖZ-KA GSM VE TEKNOLOJİ MAĞAZALARI

2.612,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 2612.50
Rampage W-GRANITE Siyah-Gri Low Profile BLUE SWITCH Mekanik Gaming Oyuncu Klavye Q RGB 2,4 ghz+ BT

Satıcı: SMALLMAN

2.603,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2613.8
Rampage W-Granıte Siyah-Gri Low Profile Blue Swıtch Mekanik Gaming Oyuncu Klavye Q Rgb 2,4 Ghz+ Bt

Satıcı: Smallman

2.675,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2675.70
Rampage W-GRANITE Siyah-Gri Low Profile BLUE SWITCH Mekanik Gaming Oyuncu Klavye Q RGB 2,4 ghz+ BT

Satıcı: Smallman

2.702,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2702.20
Rampage W-GRANITE Siyah-Gri Low Profile BLUE SWITCH Mekanik Gaming Oyuncu Klavye Q RGB 2,4 ghz+ BT

Satıcı: SMALLMAN

2.767,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 2767.07
Rampage W-granıte Siyah/gri Low Profile Blue Swıtch Q Rgb 2,4 Ghz Bt Mekanik Gaming Oyuncu Klavye

Satıcı: kuralay

2.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 2810.00
Rampage W-GRANITE Siyah-Gri Low Profile BLUE SWITCH Mekanik Gaming Oyuncu Klavye Q RGB 2,4 ghz+ BT

Satıcı: TEKNOMEDA

3.109,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 3109.66

Rampage W-Granite Blue Klavye Fiyat Geçmişi

Rampage W-Granite Blue Klavye Ürün Ailesi

Rampage W-Granite Blue Klavye Mavi Anahtar / Low Profile 2.437,08 TL
Rampage W-Granite Red Klavye Kırmızı Anahtar / Low Profile 3.459,00 TL

Rampage W-Granite Blue Klavye Temel Özellikleri

Var

Rampage W-Granite Blue Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Yok
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi RGB
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Markası Jixian
• Mekanik Tuş Özellikleri Mavi Anahtar Low Profile
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı Tümü
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Klavye Tuş Basma Ömrü 50 milyon
• Klavye Raporlama Hızı 1000 Hz
• Klavye Gövdesi Alüminyum Gövde
• Uzunluk (Klavye) 264 mm
• Genişlik (Klavye) 121 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Yok
• Klavye Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik USB Tip-C Üzerinden Şarj 8m Kullanım Alanı
• Klavye Kablo Uzunluğu 150 cm
• Klavye Pil Özellikleri Yerleşik Şarj Edilebilir Pil

Rampage W-Granite Blue Klavye İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Rampage W-Granite Blue Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.