Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Yok

Rampage X-Jammer KB-R57 Klavye Fiyatları

Rampage Kb-r57 X-jammer Gökkuşağı Aydınlatmalı Usb Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Prime

469,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 469.42
Rampage Kb-r57 X-jammer Gökkuşağı Aydınlatmalı Usb Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: HızlıTeknoloji

485,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 485.11
Rampage KB-R57 Usb Kablolu Aydınlatmalı Tam Türkçe Gaming Q Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: HızlıTeknoloji

501,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 501.27
Rampage Kb-R57 X-Jammer Gökkuşağı Aydınlatmalı Usb Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Hızlı Teknoloji

501,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 501.30
Rampage Kb-r57 X-jammer Gökkuşağı Aydınlatmalı Usb Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Hızlı Teknoloji

522,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 522.83
Rampage KB-R57 X-JAMMER Gökkuşağı Aydınlatmalı USB Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 224 yorum

538,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 538.99
Rampage Kb-R57 X-Jammer Gökkuşağı Aydınlatmalı Usb Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Hızlı Teknoloji

557,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 557.10
Rampage Kb-R57 X-jammer Gökkuşağı Aydınlatmalı Usb Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: FEYZİ ÖZTÜRKLÜ - HIZLI TEKNOLOJİ

517,44 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 527.44
Rampage KB-R57 Usb Kablolu Aydınlatmalı Tam Türkçe Gaming Q Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: ramwhite

575,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 575.67
Rampage Kb-r57 X-jammer Gökkuşağı Aydınlatmalı Usb Lc Layout Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Rampage

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 599.00
Rampage Kb-r57 X-jammer Gökkuşağı Aydınlatmalı Usb Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: SİMPLATECC TEKNOLOJİ

622,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 622.25
Rampage KB-R57 X-JAMMER Gökkuşağı Aydınlatmalı USB LC Layout Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 659.00
Rampage KB-R57 X-JAMMER Gökkuşağı Aydınlatmalı USB Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: SMALLMAN

837,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 847.5
Rampage Kb-R57 X-Jammer Gökkuşağı Aydınlatmalı Usb Tam Türkçe Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.109,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 1109.02

Rampage X-Jammer KB-R57 Klavye Fiyat Geçmişi

Rampage X-Jammer KB-R57 Klavye Temel Özellikleri

Var
Yok

Rampage X-Jammer KB-R57 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi LED
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı 19
• Klavye Programlanabilir Tuş Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Klavye Tuş Basma Ömrü 10 milyon
• Klavye Gövdesi Metal Gövde
• Uzunluk (Klavye) 465 mm
• Genişlik (Klavye) 170 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik Lazer Kesimli Tuşlar Oyun Modu (Windows Tuşlarının İptali) Telefon Tutucu Yuva
• Klavye Kablo Uzunluğu 150 cm
• Klavye Kablo Özelliği Örgü Kablo

Rampage X-Jammer KB-R57 Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.