Rampage Zenith Pro Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Rampage Zenith Pro Mouse Fiyatları

Rampage Zenith Pro 4K Beyaz Şarjlı Optik Kablolu/Kablosuz Oyuncu Mouse Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Eftelya Store

1.952,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1952.10
Rampage Zenith Pro 4K Siyah Şarjlı Optik Kablolu/Kablosuz Oyuncu Mouse

Satıcı: Eftelya Store

2.603,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2603.10
Rampage ZENITH PRO 4K 26000 DPİ Kablosuz Beyaz Gaming Mouse

Satıcı: Prime

2.841,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 2841.02
Rampage Zenıth Pro 4k 26000 Dpi Kablosuz Gaming Mouse beyaz

Satıcı: mediamarkt | 1 yorum

2.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2850.00
Rampage Zenıth Pro 4k 26000 Dpi Kablosuz Siyah Gaming Mouse siyah

Satıcı: mediamarkt

2.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 2850.00
Rampage Zenith Pro 4K BT+Wired+2.4G Paw3395 Nordic 52833 MCU Gaming Oyuncu Mouse Beyaz 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 2999.00
Rampage Zenith Pro 4K BT+Wired+2.4G Paw3395 Nordic 52833 MCU Gaming Oyuncu Mouse Siyah 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 2999.00
Rampage ZENITH PRO 4K 26000 DPİ Kablosuz Beyaz Gaming Mouse

Satıcı: Rampage

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2999.00
Rampage ZENITH PRO 4K 26000 DPİ Kablosuz Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Rampage

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2999.00
Rampage ZENITH PRO 4K 26000 DPİ Kablosuz Beyaz Gaming Mouse

Satıcı: MEDIAMARKT

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 3000.00
Rampage ZENITH PRO 4K 26000 DPİ Kablosuz Siyah Gaming Mouse

Satıcı: MEDIAMARKT

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 3000.00
Rampage ZENITH PRO 4K BT+Wired+2.4G Siyah Kablosuz PAW3395 NORDIC 52833 MCU Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: TURAN COMPUTER | 128 yorum

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 3290.00
Rampage ZENITH PRO 4K BT+Wired+2.4G Beyaz Kablosuz PAW3395 NORDIC 52833 MCU Gaming Oyuncu Mouse - Beyaz 01

Satıcı: Rampage | 128 yorum

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 3299.00

Rampage Zenith Pro Mouse Fiyat Geçmişi

Rampage Zenith Pro Mouse Ürün Ailesi

Rampage Zenith Mouse 1000 Hz 1.833,50 TL
Rampage Zenith Pro Mouse 4000 Hz 2.603,10 TL

Rampage Zenith Pro Mouse Temel Özellikleri

Optik

Rampage Zenith Pro Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mouse
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Var
• Desteklenen Platformlar Windows
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Rampage Zenith Pro Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.