Rapoo M660 Silent Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Rapoo M660 Silent Mouse Fiyatları

Rapoo M660 sessiz kablosuz fare kablosuz fare 1300 DPI sensör 9 ay pil ömrü sessiz tuşlar ergonomik sağ elini kullananlar ve solaklar PC & Mac için - bej

Satıcı: Teknoreyonum

289,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 299
Rapoo M660 Bej Çok Modlu Bluetooth Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Teknoreyonum

315,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 315.00
Rapoo M660 Bej Çok Modlu Bluetooth Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: VORTECH

319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 319.00
Rapoo M660 Bej Çok Modlu Bluetooth Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Vortech

319,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 319.13
Rapoo M660 Silent Kablosuz Mouse - Sarı

Satıcı: Colorful Home | 1 yorum

330,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 330.85
Rapoo M660 14383 Silent Kablosuz Mouse Bej - Pembe

Satıcı: VORTECH

339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 339.00
Rapoo M660 Bej Çok Modlu Bluetooth Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Teknoreyonum

348,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 348.23
Rapoo M660 14383 Silent Kablosuz Mouse Bej

Satıcı: liderkırtasiye

445,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 445.50
Rapoo M660 Bej Çok Modlu Bluetooth Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Lider Kırtasiye Perpa

459,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 459.66
Rapoo M660 14381 Kahverengi Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 488.00
Rapoo M660 14381 Kahverengi Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

497,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 497.03
Rapoo M660 sessiz kablosuz fare, kablosuz fare, 1300 DPI sensör, 9 ay pil ömrü, sessiz tuşlar, ergonomik, sağ elini kullananlar için, PC ve Mac için, pembe

Satıcı: EbrarBilgisayar

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 639
Rapoo M660 Sessiz Kablosuz Fare Kablosuz Fare 1300 DPI Sensör 9 Ay Pil Ömrü Sessiz Tuşlar Ergonomik Sağ Elini Kullananlar ve Sol Elini Kullananlar için Bilgisayar ve Mac - Sarı

Satıcı: EbrarBilgisayar

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

13 659
Rapoo M660 1300DPI Bluetooth Kablosuz Sessiz Pembe Mouse

Satıcı: UZMANLARPC

705,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 705.95

Rapoo M660 Silent Mouse Fiyat Geçmişi

Rapoo M660 Silent Mouse Temel Özellikleri

Optik

Rapoo M660 Silent Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1300 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 270 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Rapoo M660 Silent Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.