Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Razer Basilisk V3 35K Mouse Fiyatları

Razer Basilisk V3 35K - Tamamen Özelleştirilebilir Ergonomik Kablolu Oyun Mouse'u - Focus Pro 35K Optik Sensör (HyperScroll Tilt Wheel, 11 Bölgeli Chroma Aydınlatma) Siyah

Satıcı: Nethouse

3.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 3200
Razer Basilisk V3 35k Focus Pro 35k Gen 2 Sensör Rgb Gaming Mouse siyah

Satıcı: gezginteknoloji

3.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 3069.00
Razer Basilisk V3 35K Kablolu Mouse (RZ01-05230100-R3M1)

Satıcı: Betaplus

3.277,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 3277.63
Razer Basilisk V3 35K Focus Pro 35K Gen 2 Sensör RGB Gaming Mouse (RZ01-05230100-R3M1) 3.139,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3149
Razer Basilisk V3 35k Focus Pro 35k Gen 2 Sensör Rgb Gaming Mouse siyah

Satıcı: TeknoryaBilişim

3.334,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3334.05
Razer Basılısk V3 35000 DPI Kablolu Oyun Mouse RGB Aydınlatmalı ve 11 Butonlu - Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 9 yorum

3.393,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3393.57
Razer Basilisk V3 35K Kablolu Mouse (RZ01-05230100-R3M1)

Satıcı: Betaplus

3.435,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 3435.84
Razer Basilisk V3 35K Kablolu Mouse (Rz01-05230100-R3M1) Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

3.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 3529.00
Basilisk V3 35K Kablolu Gaming Mouse RZ01-05230100-R3M1 3.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 3700
Razer Basilisk V3 35K Kbl.Mouse 3.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3989.00
Razer Basilisk V3 35K Focus Pro 35K Gen 2 Sensör RGB Gaming Mouse (RZ01-05230100-R3M1) 3.904,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 3914.97
Razer Basilisk V3 35K Focus Pro 35K Gen 2 Sensör RGB Gaming Mouse (RZ01-05230100-R3M1)

Satıcı: BETA PLUS

4.748,84 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 4758.84
Razer Basilisk V3 35K Kablolu Mouse (RZ01-05230100-R3M1)

Satıcı: Deppo Market

6.789,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 6789.03
Razer Basilisk V3 35000 Dpı Rgb Phantom Yesil Kablosuz Gaming Mouse

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

11.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 11798.00
Razer Basılısk V3 35000 Dpı Kablolu Gamıng Mouse

Satıcı: ylmzhome

19.053,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 19053.80

Razer Basilisk V3 35K Mouse Fiyat Geçmişi

Razer Basilisk V3 35K Mouse Temel Özellikleri

Optik

Razer Basilisk V3 35K Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları RZ01-05230100-R3M1 RZ01-05230100-R3U1

Razer Basilisk V3 35K Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Razer Basilisk V3 35K Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.