Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Razer Basilisk V3 Pro 35K Mouse Fiyatları

Razer Basilisk V3 Pro 35K - Chroma Rgb İle Tamamen Özelleştirilebilir Kablosuz Ergonomik Oyun Mouse'u - 35K Optik Sensör (Yapılandırılabilir Tekerleği, 13 Özelleştirilebilir Kontrol) Siyah Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

5.207,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5207.10
Razer Basilisk V3 Pro Oyun Amaçlı Kablosuz Mouse 35000 DPI Siyah Renkli Aydınlatma

Satıcı: Over Game | 3 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 6999.00
RAZER Basilisk V3 Pro 35K Kablosuz Oyun Faresi: HyperScroll Tekerleği/35K DPI/13 Düğme/140 Saat Pil

Satıcı: OverGame

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 6999.00
Razer Basilisk V3 Pro 35K Beyaz Focus Pro 35K Gen 2 Sensör RGB Kablosuz Gaming Mouse (RZ01-05240200-R3G1) 6.899,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6909
Razer Basilisk V3 Pro 35K Beyaz Focus Pro 35K Gen 2 Sensör RGB Kablosuz Gaming Mouse (RZ01-05240200-R3G1)

Satıcı: Betaplus

7.196,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 7196.43
RAZER Basilisk V3pro 35k Kablosuz Mouse Beyaz ()

Satıcı: Betaplus

7.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 7459.00
Razer Basilisk V3PRO 35K Beyaz Kablosuz Mouse 35000 DPI Oyun İçin Tasarlandı (RZ01-05240200-R3G1)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 2 yorum

7.537,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 7537.86
Razer Basilisk V3Pro 35k Kablosuz Mouse Beyaz (RZ01-05240200-R3G1)

Satıcı: Betaplus

7.563,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 7563.84
RAZER BASILISK V3 PRO 35000 DPI GAMING MOUSE-BEYAZ

1 yorum

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 7599.00
Razer Basilisk V3 Pro 35K Kablosuz Mouse Beyaz

Satıcı: Betaplus Teknoloji

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7749.00
Razer Basilisk V3 Pro RZ01-05240400-R3G1 Kablosuz Mouse 8.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8419.00
Razer Basilisk V3 Pro 35K Phantom White - Özelleştirilebilir kablosuz ergonomik RGB oyun faresi - 35K DPI sensör - HyperSpeed & Bluetooth - PC/Mac | Phantom White Edition

Satıcı: Nethouse

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

12 8609
Razer Basilisk V3 Pro 35K - Phantom White Edition RZ01-05240400-R3G1

Satıcı: incehesap

8.681,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 8681.82
Razer Basilisk V3 Pro 35K Phantom Green Edition - Tamamen Özelleştirilebilir Kablosuz Ergonomik RGB Oyun Mouse'u (4 Yönlü Tekerleği, 35K DPI Sensör, 13 Düğme) Phantom Green

Satıcı: Nethouse

8.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 8859
Razer Basilisk V3 Pro 35K Kablosuz Mouse Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 8999.00
Razer Basilisk V3 Pro Phantom White Edition Focus Pro 35K Gen 2 Sensör RGB Kablosuz Gaming Mouse (RZ01-05240400-R3G1) 9.298,99 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 9308.99
Razer Basilisk V3 Pro 35k Kablosuz Mouse Yeşil Rz01-05240300-r3g1 Diğer cok-renkli

Satıcı: mediamarkt

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

17 9500.00
Razer Basilisk V3 Pro 35K Kablosuz Mouse Yeşil RZ01-05240300-R3G1

Satıcı: Teknorya

9.833,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

18 9833.91
Basilisk V3 Pro 35K Kablosuz Mouse Yeşil Rz01-05240300-R3g1

Satıcı: NetHouse

9.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 9890.00
Razer Basilisk V3 Pro 35K - Phantom White Ed. (Rz01-05240400-R3g1)

Satıcı: NetHouse

9.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 9890.00
Razer Basilisk V3 Pro 35K Kablosuz Mouse Şeffaf 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

21 9999.00
Razer Basilisk V3 Pro 35K Kablosuz Mouse Yeşil 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

22 9999.00
Razer Basilisk V3 Pro 35K Kablosuz Mouse Yeşil Rz01-05240300-r3g1 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

23 9999.00
RAZER BASILISK V3 PRO 35000 DPI PHANTOM GREEN EDITION GAMING MOUSE-YEŞİL 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

24 9999.00
Razer Basilisk V3 Pro 35K Phantom White Edition Oyuncu Mouse RZ01-05240400-R3G1 10.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 10400
Basilisk V3 Pro 35K Yeşil Kablosuz Mouse RZ01-05240300-R3G1 10.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

26 10400
Razer Basilisk V3 Pro 35K Beyaz Focus Pro 35K Gen 2 Sensör RGB Kablosuz Gaming Mouse (RZ01-05240200-R3G1) 10.879,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

27 10889.97
Razer Basilisk V3 Pro Phantom White Edition Focus Pro 35K Gen 2 Sensör RGB Kablosuz Gaming Mouse (RZ01-05240400-R3G1) 11.582,64 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

28 11592.64
Razer Basilisk V3 Pro 35K-Chroma Rgb Ile Tamamen Özelleştirilebilir Kablosuz Ergonomik Oyun Mouse'

Satıcı: Toy Fox

15.558,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

29 15568

Razer Basilisk V3 Pro 35K Mouse Fiyat Geçmişi

Razer Basilisk V3 Pro 35K Mouse Temel Özellikleri

Optik

Razer Basilisk V3 Pro 35K Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları RZ01-05240100-R3M1 RZ01-05240100-R3U1 RZ01-05240200-R3G1 RZ01-05240200-R3M1 RZ01-05240200-R3U1 RZ01-05240300-R3G1 RZ01-05240400-R3G1

Razer Basilisk V3 Pro 35K Mouse Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yas M Profil Resmi

2 yorum

Yas M en düşük fiyatlı linkteki ürün hatalı kablolu ürün gösteriliyor @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Yas M Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Doğuş S********** Profil Resmi

27 yorum

Doğuş S********** ürün baştan aşağı yanlış bilgilerle dolu, kullandığım bir ürün ve en basidinden razer in kendi sitesinden bile erişebilirdiniz ürünün özelliklerine
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Doğuş S********** Uygun bilgiler güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.