Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Razer BlackWidow V4 Green Klavye Fiyatları

Razer Blackwidow V4 Türkçe Q Green Switch Kablolu Gaming Klavye RZ03-04691200-R3L1 - Siyah

Satıcı: Nethouse | 19 yorum

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3990.00
Razer BlackWidow V4 (Yeşil Anahtar) - Chroma RGB mekanik oyun klavyesi - Razer Snap Tap (tıklamalı mekanik anahtarlar, 6 özel makro tuşu, avuç içi dayanağı) TR düzeni | Siyah

Satıcı: Nethouse

3.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 3800
RAZER Blackwidow V4 Türkçe Q Green Switch Kablolu Gaming Klavye ()

Satıcı: Nethouse

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3899.00
Razer Blackwidow V4 Green Switch Kablolu Gaming Klavye TR - (RZ03-04691200-R3L1)

Satıcı: Nethouse

3.949,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 3949.29
Razer BlackWidow V4 RZ03-04691200-R3L1 Yeşil Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: Nethouse

3.989,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 3989.70
RAZER Blackwidow V4 Türkçe Q Green Switch Kablolu Gaming Klavye ()

Satıcı: Razer Shop

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3990.00
Razer BlackWidow V4 (Green Switch) Kablolu Türkçe Q Gaming Klavye RZ03-04691200-R3L1

Satıcı: Nethouse

4.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 4190.00
BlackWidow V4 Green Switch Kablolu Türkçe Q Gaming Klavye RZ03-04691200-R3L1 4.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 4290.00
Razer Blackwidow V4 Türkçe Q Kablolu Gaming Klavye RZ03-04691200-R3L1 4.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4290.00
Razer BlackWidow V4 RZ03-04691200-R3L1 Yeşil Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: dato-teknoloji

4.323,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 4323.57
Razer BlackWidow V4 (Green Switch) Kablolu Türkçe Q Gaming Klavye RZ03-04691200-R3L1

Satıcı: RAZER SHOP

4.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 4590.00
Razer Blackwidow V4 Türkçe Q Green Switch Kablolu Gaming Klavye Rz03-04691200-R3L1 Siyah

Satıcı: Nethouse

4.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4590.00
Razer Rz03-04691200-r3l1 Blackwidow V4 Yeşil Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

13 4999.00
Razer Blackwidow V4 Green Switch Kablolu Gaming Klavye TR - (RZ03-04691200-R3L1)

Satıcı: TEKNOSA

8.729,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 8729.03
Razer Blackwidow V4 Rgb Green Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi - RGB Işıklandırma - Siyah

Satıcı: HFTeknoloji

10.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 10500.00
Razer Blackwidow V4 Türkçe Q Green Switch Kablolu Gaming Klavye Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 10699.00
BlackWidow V4 Green Switch Us Layout Gaming Klavye RZ03-05003300-R3M1 11.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

17 11500
Razer Blackwidow V4 Türkçe Q Green Switch Kablolu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

11.716,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

18 11716.10

Razer BlackWidow V4 Green Klavye Fiyat Geçmişi

Razer BlackWidow V4 Green Klavye Temel Özellikleri

Var

Razer BlackWidow V4 Green Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Razer BlackWidow V4 Green Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.