Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Razer BlackWidow V4 Pro Green Klavye Fiyatları

Razer Blackwidow V4 Pro İngilizce Q Green Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi (İkinci El) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM

8.201,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8201.60
Razer BlackWidow V4 Pro İngilizce Q Green Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi (İKİNCİ EL) Outlet/2.El Fiyatı 8.638,93 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8648.93
Razer Blackwidow V4 Pro Mekanik Oyun Klavyesi Kablosuz Bağlantı ile Oyun İçin Tasarlandı

Satıcı: DartTech

14.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 14599.00
Razer Blackwidow V4 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi, Yeşil Switch, Rgb Aydınlatma, 8 Makro Tuşu, Bilek D

Satıcı: Toy Fox

27.353,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 27353.02
Razer BlackWidow V4 Pro RZ03-04680100-R3M1 Yeşil Switch Mekanik Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: ernpazarlama

30.957,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 30957.75
Razer Blackwidow V4 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi, Yeşil Switch, Rgb Aydınlatma, 8 Makro Tuşu, Bilek D (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

31.331,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 31341
Razer Blackwıdow V4 Pro Rz03-04680100-R3m1 Green Klavye

Satıcı: ylmzhome

34.053,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 34053.50
Razer Blackwidow V4 Pro (Yeşil Anahtar) - Mekanik Oyun Klavyesi (Tıklanabilir Mekanik Anahtarlar, Komut Tekerleği Ve 8 Makro Tuş, Çok İşlevli Silindir, Bilek Desteği) Qwertz De Düzeni | Siyah

Satıcı: ylmzhome

34.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 34525.00
Razer BlackWidow V4 Pro Green Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Erenler Ticaret

36.009,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 36009.92
Razer Blackwidow V4 Pro (Yeşil Anahtar) - Mekanik Oyun Klavyesi (Tıklamalı Mekanik Anahtarlar, Komut

Satıcı: koçlar grup ticaret

37.123,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 37123.62

Razer BlackWidow V4 Pro Green Klavye Fiyat Geçmişi

Razer BlackWidow V4 Pro Green Klavye Ürün Ailesi

Razer BlackWidow V4 Pro Green (RZ03-04680100-R3M1) Klavye Yeşil Anahtar 14.599,00 TL
Razer BlackWidow V4 Pro Yellow (RZ03-04681800-R3M1) Klavye Sarı Anahtar 29.051,90 TL

Razer BlackWidow V4 Pro Green Klavye Temel Özellikleri

Var

Razer BlackWidow V4 Pro Green Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları RZ03-04680100-R3M1 RZ03-04680200-R3U1 RZ03-04683600-R3U1

Razer BlackWidow V4 Pro Green Klavye Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Şahin U*** Profil Resmi

3 yorum

Şahin U*** [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Şahin U*** Bunlar kablolu versiyonlar.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Şahin U*** Üretici tarafından kablolu olduğu belirtilmiş: https://www.razer.com/gaming-keyboards/razer-blackwidow-v4-pro
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.