Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Razer DeathAdder V4 Pro Mouse Fiyatları

Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Oyun Siyah Mouse 44000 DPI 8000Hz Siyah Bağlantı RZ01-05330100-R3G1

Satıcı: Teknorya | 15 yorum

8.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 saat önce

1 8249.00
Razer DeathAdder V4 Pro RZ01-05330100-R3G1 Siyah Kablosuz Gaming (Oyuncu) Mouse 8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8299.00
Razer DeathAdder V4 PRO RZ01-05330200-R3G11 Beyaz Kablosuz Gaming (Oyuncu) Mouse 8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8299.00
Razer DeathAdder V4 Pro Beyaz 8K Hz Focus Pro 45K Gen-2 Sensör Kablosuz Gaming Mouse (RZ01-05330200-R3G1) 8.218,99 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 8228.99
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Siyah Mouse 8000hz Rz01-05330... siyah

Satıcı: cosmo-store

8.392,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 8392.70
Razer DeathAdder V4 Pro - Ultra Hafif Kablosuz Ergonomik Espor Mouse - 57g - 2,4 Ghz Hyperspeed - Focus Pro 45K Sensör - 8K Hz Yoklama - Optik Anahtarlar Gen-4 - PC/Mac | Beyaz

Satıcı: Teknorya

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 8409
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Beyaz Mouse 8000Hz RZ01-05330200-R3G1

Satıcı: Teknorya | 11 yorum

8.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 8429.00
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Beyaz Mouse 8000Hz RZ01-05330200-R3G1

Satıcı: incehesap

8.564,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 8564.22
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Siyah Mouse 8000Hz RZ01-05330100-R3G1

Satıcı: incehesap

8.564,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 8564.22
RAZER Deathadder V4 Pro Kablosuz Beyaz Mouse 8000Hz RZ01-05330200-R3G1

Satıcı: Teknorya

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 8599.00
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Siyah Mouse 8000hz Rz01-05330... siyah

Satıcı: incehesap

8.666,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 8666.10
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Beyaz Mouse 8000Hz RZ01-05330200-R3G1

Satıcı: Teknorya

8.882,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 8882.06
RAZER Deathadder V4 Pro Kablosuz Beyaz Mouse 8000Hz RZ01-05330200-R3G1

Satıcı: Razer Shop

8.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 8890.00
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Mouse Siyah 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8999.00
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Gaming 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 8999.00
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Gaming 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

16 8999.00
RAZER DEATHADDER V4 PRO 45000 DPI KABLOSUZ GAMING MOUSE-SİYAH 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 8999.00
RAZER DEATHADDER V4 PRO 45000 DPI KABLOSUZ GAMING MOUSE-BEYAZ

1 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

18 8999.00
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Beyaz Mouse 8000Hz RZ01-05330200-R3G1

Satıcı: Betaplus

9.003,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

19 9003.84
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Mouse Beyaz

Satıcı: Betaplus Teknoloji

9.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 9229.00
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Mouse Beyaz

Satıcı: Teknorya

9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 9399.00
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Beyaz Mouse 8000Hz Rz01-05330200-R3g1

Satıcı: TEKNORYA

9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 9399.00
Razer Deathadder V4 Pro Kablosuz Beyaz Mouse 8000Hz Rz01-05330200-R3g1

Satıcı: NetHouse

9.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

23 9490.00
Deathadder V4 Pro 8000Hz Beyaz Kablosuz Mouse RZ01-05330200-R3G1 9.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 9500
Razer DeathAdder V4 Pro Beyaz 8K Hz Focus Pro 45K Gen-2 Sensör Kablosuz Gaming Mouse (RZ01-05330200-R3G1) 11.582,64 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

25 11592.64

Razer DeathAdder V4 Pro Mouse Fiyat Geçmişi

Razer DeathAdder V4 Pro Mouse Temel Özellikleri

Optik

Razer DeathAdder V4 Pro Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Razer DeathAdder V4 Pro Mouse Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

cewrik Profil Resmi

8 yorum

cewrik LOD yazmamışlar, çok büyük olasılıkla lift off mesafesi düşük ve bağımsız ölçümlerde 1,2 mm olarak bulunmuş. Ama resmi teknik belgede açık şekilde “LOD” değeri belirtilmemiş. Dolayısıyla var mı yok mu sorulursa Evet, muhtemelen var ancak üretici bunu açıkça belirtmemiş, LOD ekle epey kardeş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @cewrik Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.