Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Yok

Razer Ornata V3 TKL Klavye Fiyatları

Razer Ornata V3 TKL Türkçe Q RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye RZ03-04881700-R3L1

Satıcı: Over Game | 68 yorum

1.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1859.00
Razer Ornata V3 Tenkeyless - Kompakt Düşük Profil Oyun Klavyesi (Meka-Membran Anahtarlar, Özel Medya Tuşları, Manyetik Yumuşak Dokunuşlu Bilek Desteği) TR Düzeni | Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 1809
Razer Ornata V3 Tnky Kablolu Q Klavye Siyah 1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 1799.00
RAZER Ornata V3 TKL Türkçe Q RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: OverGame

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1799.00
Razer Ornata V3 Rz03-04881700-R3l1 Tkl Rgb Mecha-Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi

Satıcı: 2tbilgisayar

1.975,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1975.80
Razer Ornata V3 TKL RZ03-04881700-R3L1 TR Q RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: OverGame

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2499.00
Razer Ornata V3 Tkl Tr Q Rgb Kablolu Oyuncu Klavye Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 2599.00
Razer Ornata V3 TKL Türkçe Q RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye RZ03-04881700-R3L1

Satıcı: Ada Teknoloji | 68 yorum

2.631,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2631.06
RAZER Ornata V3 TKL Türkçe Q RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: TURAN BİLGİSAYAR

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2699.00
Razer Ornata V3 TKL RZ03-04881700-R3L1 TR Q RGB Kablolu Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: hirateknoloji

2.742,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 2742.57
Razer Ornata V3 TKL RZ03-04881700-R3L1 TR Q RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: Hira Teknoloji

2.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2819.00
Razer Ornata V3 Tkl Tr Q RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: Nethouse

3.017,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 3017.88
Razer Ornata V3 TKL RZ03-04881700-R3L1 TR Q RGB Kablolu Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: teknosa

3.021,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 3021.53
Razer Ornata V3 Tkl Rz03-04881700-R3l1 Tr Q Rgb Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: NetHouse

3.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 3049.00
Razer,ornata V3 Tnky Kbl.klavye,tr 3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 3099.00
Razer Ornata V3 Tkl Tr Q RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: Betaplus

3.112,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

16 3112.73
Razer Ornata V3 Tkl Tr Q Rgb Kablolu Oyuncu Klavye Siyah

Satıcı: Nethouse

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

17 3290.00
Ornata V3 Tkl Tr Q Rgb Kablolu Gaming Klavye 3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 3300
RAZER ORNATA V3 TKNY KBL. TR LAYOUT GAMING KLAVYE

6 yorum

3.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

19 3669.00
Razer Ornata V3 Tnky Kablolu Q Klavye Siyah 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

20 3799.00
Razer Ornata V3 Tenkeyless-Kompakt Düşük Profil Oyun Klavyesi (Meka-Membran Anahtarlar, Özel Medya (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

4.220,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

21 4230.99
Razer Ornata v3 TKL Membrane RGB Kablolu Türkçe Gaming Klavye (RZ03-04881700-R3L1)

Satıcı: BETA PLUS

4.522,66 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

22 4532.66

Razer Ornata V3 TKL Klavye Fiyat Geçmişi

Razer Ornata V3 TKL Klavye Temel Özellikleri

Var
Yok

Razer Ornata V3 TKL Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları RZ03-04880200-R3U1 RZ03-04881700-R3L1

Razer Ornata V3 TKL Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.