Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Redragon Predator M612 Mouse Fiyatları

Redragon M612-R Predator Gaming Rgb 8000 Dpı Fare

Satıcı: Inventus Bilgisayar

598,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 598.90
REDRAGON M612-R PREDATOR Gaming RGB 8000 DPI Fare

Satıcı: inventus

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 799.00
REDRAGON Predator Pro M612 Kablosuz Fare 8000 dpi – Siyah()

Satıcı: Think24

1.215,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1215.60
Redragon Predator Pro M612 Kablosuz Fare 8000 dpi – Siyah(M612RGB-PRO)

Satıcı: Think24

1.260,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 1260.03
Redragon M612 PRO RGB oyun faresi, 8000 DPI kablolu/kablosuz optik oyuncu faresi, 9 programlanabilir tuş ve arka plan aydınlatması, BT & 2.4G, yazılım destekli, Rapid Fire Button

Satıcı: Think24

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1309
Redragon Predator Pro M612 Kablosuz Fare 8000 Dpi – SIYAH(M612RGB-PRO) - Siyah

Satıcı: WB Technologies | 7 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1299.00
Redragon M612 Pro Rgb Oyun Faresi, 8000 Dpi Kablolu/Kablosuz Optik Oyuncu Faresi, 9 Programlanabilir

Satıcı: Toy Fox

2.715,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 2715.02
Redragon M612 Pro Rgb Oyun Faresi, 8000 Dpi Kablolu/kablosuz Optik Oyuncu Faresi, 9 Programlanabilir - Siyah

Satıcı: Toy Fox

2.798,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2798.99
Redragon M612 Pro Rgb Oyun Faresi, 8000 Dpi Kablolu/Kablosuz Optik Oyuncu Faresi, 9 Programlanabilir

Satıcı: Toy Fox

3.109,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3119.99

Redragon Predator M612 Mouse Fiyat Geçmişi

Redragon Predator M612 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Redragon Predator M612 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri PixArt P3104 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 8000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 5 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 11 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Var
• Mouse Oyuncu Profili Var
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Tıklama Ömrü 20 milyon
• Hızlanma 15 G
• Uzunluk (Mouse) 126 mm
• Genişlik (Mouse) 75 mm
• Yükseklik (Mouse) 40 mm
• Ağırlık (Mouse) 135 g
• Mouse Diğer Özellikler Dahili Hafıza Huano Switch Özel Ateş/Vuruş Tuşu Parmak İzi Tutmaz Mat Yüzey
• Mouse Kablo Uzunluğu 180 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Redragon Predator M612 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.