Scyrox Xpunk 63 HE Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Scyrox Xpunk 63 HE Klavye Fiyatları

Scyrox Xpunk 63 Beyaz %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect RGB İngilizce Gaming Klavye 5.169,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5179
Scyrox Xpunk 63 Beyaz %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect RGB İngilizce Gaming Klavye 5.169,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5179
Scyrox Xpunk 63 Beyaz %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

5.392,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 5392.23
Scyrox Xpunk 63 %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8k Hz Hall Effect Rgb Ingilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

5.588,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 5588.37
Scyrox Xpunk 63 %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz HE RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

5.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 5589.00
Scyrox Xpunk 63 Beyaz %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

5.663,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 5663.04
Scyrox Xpunk 63 Pembe %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect RGB İngilizce Gaming Klavye 5.789,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5799
Scyrox Xpunk 63 Pembe %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect RGB İngilizce Gaming Klavye 5.789,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5799
Scyrox Xpunk 63 Pembe %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

6.032,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 6032.43
Scyrox Xpunk 63 Pembe %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8k Hz Hall Effect Rgb Ingilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

6.257,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 6257.97
Scyrox Xpunk 63 %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz HE RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

6.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 6259.00
Scyrox Xpunk 63 Pembe %60 Gateron Jade Gaming Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

6.344,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 6344.64

Scyrox Xpunk 63 HE Klavye Fiyat Geçmişi

Scyrox Xpunk 63 HE Klavye Temel Özellikleri

Var

Scyrox Xpunk 63 HE Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili İngilizce
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Yok
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi RGB
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Markası Gateron
• Mekanik Tuş Özellikleri Manyetik Anahtar
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı Tümü
• Klavye Programlanabilir Tuş Var
• Klavye Makro Desteği Var
• Klavye Oyuncu Profili Var
• Klavye Tuş Basma Ömrü 100 milyon
• Klavye Raporlama Hızı 8000 Hz
• Klavye Gövdesi Alüminyum Gövde
• Uzunluk (Klavye) 300 mm
• Genişlik (Klavye) 107 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Yok
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Yok
• Klavye Diğer Özellikler Kaymaz Kauçuk Ayaklar Özel Klavye Yazılımı Snap Tap
• Klavye Kablo Uzunluğu 150 cm
• Klavye Kablo Özelliği Çıkarılabilir Kablo Örgü Kablo

Scyrox Xpunk 63 HE Klavye İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Scyrox Xpunk 63 HE Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.