Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Yok

SteelSeries Apex 3 Klavye Fiyatları

Steelseries Apex 3 Gaming Klavye, 10 Bölgeli Rgb Aydınlatma, Sessiz Switch, Ip32 Sıvı Dayanıklılık, Premium Manyetik Bilek Desteği, Türkçe Qwerty

Satıcı: Amazon.com.tr

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 2809
Steelseries Apex 3 USB Kablolu IP32 Suya Dayanıklı RGB Oyuncu Q Klavye siyah

Satıcı: mediamarkt

2.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 2660.00
Steelseries Ssk64808 Apex 3 Gaming Klavye Siyah

4 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 2799.00
SteelSeries Apex 3 Kablolu IP32 Suya Dayanıklı RGB Aydınlatmalı Gaming Türkçe Klavye

Satıcı: MediaMarkt

2.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 2800.00
Steelseries Apex 3 RGB Oyuncu Klavyesi

Satıcı: MEDIAMARKT

2.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 2800.00
SteelSeries Apex 3 Kablolu IP32 Suya Dayanıklı RGB Aydınlatmalı Gaming Türkçe Klavye

Satıcı: TURAN BİLGİSAYAR

2.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 2919.00
Steelseries Apex 3 USB Kablolu IP32 Suya Dayanıklı RGB Oyuncu Q Klavye siyah

Satıcı: teknosa | 108 yorum

3.411,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3411.53
Steelseries Apex 3 RGB Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Teknosa

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 3499.00
Steelseries Apex 3 RGB Türkçe Gaming Klavye 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 3499.00
SteelSeries Apex 3 IP32 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi - Siyah

Satıcı: TURAN COMPUTER | 833 yorum

3.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 3695.00
SteelSeries Apex 3 IP32 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi - Siyah

Satıcı: Ada Teknoloji | 833 yorum

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 3699.00
STEELSERIES APEX 3 TR RGB GAMING KLAVYE

1 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 3999.00
Steelseries Apex 3 Kablolu Ip32 Suya Dayanıklı RGB Aydınlatmalı Gaming Türkçe Klavye

Satıcı: JetKlik

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 3999.00
Steelseries Apex 3 Tr Siyah Klavye 4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 4299.00
Steelseries Apex 3 Kablolu Ip32 Suya Dayanıklı RGB Aydınlatmalı Gaming Türkçe Klavye

Satıcı: EnSonu

4.849,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 4849.03

SteelSeries Apex 3 Klavye Fiyat Geçmişi

SteelSeries Apex 3 Klavye Ürün Ailesi

SteelSeries Apex 3 TKL (SSK64818) Klavye Klavye Sayısal Tuş Takımı: Yok 2.289,00 TL
SteelSeries Apex 3 (SSK64808) Klavye Klavye Sayısal Tuş Takımı: Var 2.660,00 TL

SteelSeries Apex 3 Klavye Temel Özellikleri

Var
Yok

SteelSeries Apex 3 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

SteelSeries Apex 3 Klavye Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

FKFK Profil Resmi

13 yorum

FKFK 28 kasımda ne oldu da 400 TL birden anlaşmış gibi zam yaptılar. Bu nasıl bir fahiş fiyat politikası..
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.