Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Torima TMK-07 Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Torima Tmk-07 Çok Renkli Retro Daktilo Görünümlü Kablosuz Q Klavye Mouse Seti

Satıcı: TORİMA

495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 495.00
Torima Kablosuz Q Klavye Mouse Seti Retro Daktilo Görünümlü TMK07 Siyah

Satıcı: Torima

624,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 624.68
Torima Kablosuz Q Klavye Mouse Seti Retro Daktilo Görünümlü TMK07 Çok Renkli

Satıcı: Torima

625,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 625.67
Torima Kablosuz Q Klavye Mouse Seti Retro Daktilo Görünümlü TMK07 Çok Renkli

Satıcı: Torima | 9 yorum

691,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 691.00
Kablosuz Q Klavye Mouse Seti Retro Daktilo Görünümlü Tmk07 Çok Renkli

Satıcı: Torima

697,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 697.50
Kablosuz Q Klavye Mouse Seti Retro Daktilo Görünümlü Tmk07 Siyah

Satıcı: Torima

697,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 697.50
Torima TMK-07 Siyah Retro Daktilo Görünümlü Kablosuz Q Klavye Mouse Seti

Satıcı: Torima

720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 720.00
Torima TMK-07 Çok Renkli Retro Daktilo Görünümlü Kablosuz Q Klavye Mouse Seti

Satıcı: Torima

720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 720.00
Torima TMK-07 Siyah Retro Daktilo Görünümlü Kablosuz Q Klavye Mouse Seti

Satıcı: Torima

697,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 707.5
Torima TMK-07 Çok Renkli Retro Daktilo Görünümlü Kablosuz Q Klavye Mouse Seti

Satıcı: Torima

697,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 707.5
Torima Kablosuz Q Klavye Mouse Seti Retro Daktilo Görünümlü TMK07 Siyah

Satıcı: Torima | 9 yorum

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 750.00

Torima TMK-07 Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Torima TMK-07 Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Yok

Torima TMK-07 Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Yok
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Yok
• Klavye Diğer Özellikler Daktilo Tipi Tuşlar 10m Kullanım Alanı

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Torima TMK-07 Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.