Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Trust GXT 133 Locx Mouse Fiyatları

Trust Locx 22988 Gxt 133 Usb 4000 Dpı Siyah 6Xbuttons Rgb Gamıng Mouse []

Satıcı: Yollasepete

421,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 421.30
Trust Locx 22988 Gxt 133 Usb 4000 Dpı Siyah 6Xbuttons Rgb Gamıng Mouse

Satıcı: Yollasepete

555,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 555.20
Universal Trust Locx 22988 Gxt 133 Usb 4000 Dpı Siyah 6Xbuttons Rgb Gamıng Mouse

Satıcı: yollasepete

585,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 585.57
TRUST LOCX 22988 GXT 133 USB 4000 DPI SİYAH 6XBUTTONS RGB GAMING MOUSE

Satıcı: yollasepete

670,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 670.96
Trust GXT 133 Locx 4000 DPI RGB Gamer Mouse

Satıcı: yollasepete

700,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 700.33
Gxt 133 Locx 4000 Dpı Rgb Gamer Mouse - Çok Renkli

Satıcı: yollasepete

733,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 733.95
Trust 22988 GXT 133 Locx Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: mediamarkt

769,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 769.50
Trust 22988 GXT 133 Locx Gaming Mouse

Satıcı: MEDIAMARKT

810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 810.00
Trust GXT 133 Locx Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: yollasepete | 30 yorum

865,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 865.10
Trust GXT 133 Gaming Mouse - 22988

Satıcı: yollasepete

882,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 882.95

Trust GXT 133 Locx Mouse Fiyat Geçmişi

Trust GXT 133 Locx Mouse Temel Özellikleri

Optik

Trust GXT 133 Locx Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 4000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Mouse Raporlama Hızı 500 Hz
• Tarama Hızı 48 IPS
• Hızlanma 10 G
• Uzunluk (Mouse) 129 mm
• Genişlik (Mouse) 69 mm
• Yükseklik (Mouse) 42 mm
• Ağırlık (Mouse) 94 g
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek
• Mouse Kablo Uzunluğu 180 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Trust GXT 133 Locx Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.