Trust Primo 24794 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Trust Primo 24794 Mouse Fiyatları

Trust 24795 Kablosuz Mouse Beyaz Primo

Satıcı: Hepsiburada | 62 yorum

199,97 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 209.97
Trust 24794 Primo Kablosuz Mouse siyah

Satıcı: OfmatTeknoloji

271,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 271.56
Trust 24794 Primo Kablosuz Mouse siyah

Satıcı: enrakipsiz

272,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 272.49
TRUST - Aksesuarlar - CAT A Primo Compact Kablosuz Fare Mat Siyah

Satıcı: Ofmat Teknoloji

299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 309
Trust Primo Kablosuz Mouse Siyah

Satıcı: Ofmat Teknoloji

309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 309.00
Trust 24796 Primo Kablosuz Mouse-Mavi

Satıcı: Elektro Sepeti

269,76 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 279.76
Trust 24794 Primo Kablosuz Mouse - Siyah

Satıcı: TrendJet

310,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 310.30
Trust 24796 Primo Kablosuz Mouse-Mavi

Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ

312,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 312.00
Trust 24795 Primo Kablosuz Mouse-Beyaz

Satıcı: TrendJet

320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 320.00
Trust 24796 Primo Kablosuz Mouse-Mavi - Renkli

Satıcı: Ofmat Teknoloji | 13 yorum

327,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 327.00
Trust Primo Kablosuz Mouse-Beyaz

Satıcı: WEBSAN

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 350.00
Trust 24796 Primo Kablosuz Mouse-Mavi

Satıcı: Elektro Sepeti

277,80 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 287.8
Trust 24795 Primo Kablosuz Mouse-Beyaz

Satıcı: Elektro Sepeti

277,80 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 287.8
Trust 24795 Primo Kablosuz Mouse-Beyaz

Satıcı: ELEKTRO SEPETİ

335,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 345.5
Trust 24795 Primo Kablosuz Mouse Beyaz

Satıcı: okurbilisim

780,69 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

15 790.69

Trust Primo 24794 Mouse Fiyat Geçmişi

Trust Primo 24794 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Trust Primo 24794 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 2 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 95 mm
• Genişlik (Mouse) 55 mm
• Yükseklik (Mouse) 40 mm
• Ağırlık (Mouse) 75 g
• Mouse Diğer Özellikler Akıllı Enerji Tasarrufu 6m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 180 gün
• Mouse Pil Özellikleri AAA Tipi (İnce Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları 24794 24795 24796

Trust Primo 24794 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.