Trust Yvi+ 24549 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Trust Yvi+ 24549 Mouse Fiyatları

Trust 24549 YVI+ Sessiz Kablosuz Mouse - Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

300,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 310.2
Trust 24549 YVI+ Sessiz Kablosuz Mouse - Siyah

Satıcı: TrendJet

329,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 329.70
Trust 24549 Yvi+ Sessiz Kablosuz Mouse-Siyah - Siyah

Satıcı: Enrakipsiz

340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 340.00
Trust 24551 YVI+ Sessiz Kablosuz Mouse - Mavi

Satıcı: TrendJetTR

344,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 354.9
Trust 24551 YVI+ Sessiz Kablosuz Mouse - Mavi

Satıcı: TrendJet

348,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 348.23
Trust 24551 Kablosuz Sessiz Mouse Mavi - Renkli

Satıcı: Ofmat Teknoloji | 28 yorum

366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 366.00
Trust 24551 Yvi+Sessiz Kablosuz Mouse-M

Satıcı: TrendJet

389,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 389.90
Trust Yvı+ Sessiz Kablosuz Mouse - Mavi

Satıcı: Ofmat Teknoloji

394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 394.00
Trust Yvi Sessiz Kablosuz Mouse, Siyah

Satıcı: CNK

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 399.00
Trust 24549 Yvi+ Sessiz Kablosuz Mouse-S

Satıcı: TrendJet

399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 399.90
Trust 24551 Yvi+ Sessiz Kablosuz Mouse Mavi 399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 409
Trust 24549 Yvi+ Sessiz Kablosuz Mouse Siyah 429,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 439
Trust 24551 Yvi+ Sessiz Kablosuz Mouse-Mavi

Satıcı: Elektro Sepeti

489,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 489.70
Trust 24550 Yvi+ Sessiz Kablosuz Optik Mouse Kırmızı

Satıcı: Efetürk

511,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 511.50
Trust 24549 YVI+ Sessiz Kablosuz Mouse siyah

Satıcı: gelenalsinn

566,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 566.37
Trust 24549 Yvi+ Sessiz Kablosuz Mouse-Siyah-Gri

Satıcı: gelenalsın

557,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

16 567.24
Trust 24550 Yvi+Sessiz Kablosuz Mouse-K

Satıcı: okurbilisim

735,86 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

17 745.86
Trust 24549 YVI+ Sessiz Kablosuz Mouse siyah

Satıcı: ZEYBİLİŞİM

836,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

18 836.07

Trust Yvi+ 24549 Mouse Fiyat Geçmişi

Trust Yvi+ 24549 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Trust Yvi+ 24549 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 2 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 95 mm
• Genişlik (Mouse) 57 mm
• Yükseklik (Mouse) 40 mm
• Ağırlık (Mouse) 84 g
• Mouse Diğer Özellikler Akıllı Enerji Tasarrufu 8m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 365 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları 24549 24550 24551 24552

Trust Yvi+ 24549 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.