Ugreen MU105 Mouse (90550)

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Ugreen MU105 Mouse Fiyatları

UGREEN 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Yeşil, 90672 - Yeşil

Satıcı: SAYTEKTEKNOLOJİ | 3 yorum

707,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 707.33
Ugreen 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Pembe

Satıcı: Amazon.com.tr

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 809
Ugreen 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Gece Mavisi

Satıcı: Amazon.com.tr

811,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 821.4
Ugreen 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

811,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 821.4
Ugreen 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Mavi, 90671

Satıcı: DECİDE

811,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 811.40
Ugreen 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Gece Mavisi, 90550

Satıcı: DECİDE

811,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 811.40
Ugreen 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Gece Mavisi

Satıcı: Ugreen Türkiye

828,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 828.48
Ugreen 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Yeşil

Satıcı: Ugreen Türkiye

828,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 828.48
Ugreen 2400Dpi 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Pembe, 90686 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 809
Ugreen 2400 DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Optik Mouse Mavi, 90671 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 809
Ugreen 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Mavi

Satıcı: LifetechStore

921,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 921.60
Ugreen 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Yeşil

Satıcı: LifetechStore

921,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 921.60
UGREEN 2400DPI 2.4Ghz Wireless Kablosuz Sessiz Mouse Mavi, 90671 - Mavi

Satıcı: DECIDE | 2 yorum

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 949.00

Ugreen MU105 Mouse Fiyat Geçmişi

Ugreen MU105 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Ugreen MU105 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 2400 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Mouse Raporlama Hızı 250 Hz
• Genişlik (Mouse) 62 mm
• Yükseklik (Mouse) 39 mm
• Ağırlık (Mouse) 85 g
• Mouse Diğer Özellikler LED Pil Göstergesi 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 540 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları 90550 90669 90671 90672 90686

Ugreen MU105 Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Ugreen MU105 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.