Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Valkyrie BL30 Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Valkyrie Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo - Ultra İnce - Türkçe - Kablosuz Beyaz

Satıcı: BestbuyStore

600,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 610.2
Valkyrie Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo - Ultra İnce - Türkçe - Kablosuz Beyaz

Satıcı: teknopad

564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 564.00
Valkyrie Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo - Ultra İnce - Türkçe - Kablosuz Pembe

Satıcı: Valkyrie

599,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 599.20
Valkyrie Bl30 Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo Beyaz

Satıcı: Valkyrie

599,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 599.20
Valkyrie Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo - Ultra İnce - Türkçe - Kablosuz Pembe

Satıcı: Valkyrie

618,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 618.53
Valkyrie BL30 Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo Beyaz

Satıcı: Valkyrie

624,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 624.97
Valkyrie BL30 Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo - Ultra İnce - Türkç

Satıcı: Valkyrie

624,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 624.97
Valkyrie BL30 Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti-Sessiz-Şarjlı-Combo Beyaz

Satıcı: Bestbuystore

589,53 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 599.53
Valkyrie BL30 Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti-Sessiz-Şarjlı-Combo-Ultra İnce-Türkçe-Kablosuz Siyah

Satıcı: Bestbuystore

589,53 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 599.53
Valkyrie Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo - Ultra Ince - Türkçe - Kablosuz Beyaz

Satıcı: Valkyrie | 20 yorum

639,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 639.85
Valkyrie Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo - Ultra Ince - Türkçe - Kablosuz Pembe

Satıcı: Valkyrie | 12 yorum

639,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 639.85
valkyrie BL30 Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo

Satıcı: Valkyrie

644,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 644.30
valkyrie BL30 Bluetooth Ios Ipad Android Windows Uyumlu Klavye Mouse Seti - Sessiz - Şarjlı - Combo

Satıcı: Valkyrie

644,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 644.30

Valkyrie BL30 Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Valkyrie BL30 Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Valkyrie BL30 Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Var
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 110 mm
• Genişlik (Mouse) 58 mm
• Yükseklik (Mouse) 22 mm
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AAA Tipi (İnce Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Valkyrie BL30 Klavye & Mouse Seti İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Valkyrie BL30 Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.