Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Lazer
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Xiaomi Dual Mode Wireless Mouse 2 Mouse Fiyatları

Xiaomi Dual-mode Wireless Mouse 2 Beyaz Kablosuz Mouse, 2.4GHz+Bluetooth, Sessiz (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Xiaomi Resmi Mağazası

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 849.00
Xiaomi Dual-mode Wireless Mouse 2 Siyah Kablosuz Mouse, 2.4GHz+Bluetooth, Sessiz (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Xiaomi Resmi Mağazası

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 849.00
Xiaomi Çift Modlu Kablosuz Fare 2 Siyah 2.4GHz ve Bluetooth Çift Modlu Bağlantı Sessiz 1200 DPI Hassas Sensör Simetrik Hafif 62g İki Cihaz Arasında Dikişsiz Anahtarlama LED Göstergesi Büyük

Satıcı: Electronika-AC

998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 1008
Xiaomi Dual-Mode Wireless Mouse 2 Beyaz 2,4 Ghz ve Bluetooth®'a Çift Mod Bağlantısı

Satıcı: Cansın Market

1.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1070.00
Xiaomi Dual-Mode Wireless Mouse 2 Beyaz 2,4 Ghz ve Bluetooth®'a Çift Mod Bağlantısı

Satıcı: TürkmenElektronik

1.074,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1074.00
Xiaomi Çift Modlu Kablosuz Fare 2 Siyah 2.4Ghz Ve Bluetooth Çift Modlu Bağlantı Sessiz 1200 Dpi Hass

Satıcı: Toy Fox

2.131,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 2131.08
Xiaomi Çift Modlu Kablosuz Fare 2 Siyah 2.4Ghz Ve Bluetooth Çift Modlu Bağlantı Sessiz 1200 Dpi Hass

Satıcı: Toy Fox

2.440,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2450.99
Dual-mode Wireless Mouse 2 Beyaz Kablosuz Mouse, 2.4GHz+Bluetooth, Sessiz (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: PremiumMarket

3.396,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3406

Xiaomi Dual Mode Wireless Mouse 2 Mouse Fiyat Geçmişi

Xiaomi Dual Mode Wireless Mouse 2 Mouse Temel Özellikleri

Lazer

Xiaomi Dual Mode Wireless Mouse 2 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları BHR8849GL XMSMSB01YM ‎BHR8850GL

Xiaomi Dual Mode Wireless Mouse 2 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.