Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
36 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.16 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.11 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
377 kWh

Airfel Vibe LTXQ71C Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

Airfel Vibe Ltxq71c A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: TURAN MÜHENDİSLİK

63.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 63750.00
Airfel Vibe Inverter Klima Ltxq71c 24.020 Btu/H A++

Satıcı: doğubankbilişim

63.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 63899.10
Airfel Vibe LTXQ71C A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: modatrend34

66.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 66499.05
Airfel Vibe LTXQ71C A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: doğubankbilişim

69.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 69349.05
Airfel Vibe Inverter Klima LTXQ71C 24.020 BTU/h A++ - Beyaz - Var

Satıcı: ymt ev aletleri | 1 yorum

69.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 69799.00
Airfel Vibe Inverter Klima LTXQ71C 24.020 BTU/h A++ - Beyaz - Var

Satıcı: Doğubankbilişim | 1 yorum

70.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 70999.00
Airfel Vibe Inverter Klima LTXQ71C 24.000 BTU/h R32 Gazlı A++

Satıcı: Doğubankbilişim

71.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 71999.00
Airfel Vibe Inverter Klima LTXQ71C 24.020 BTU/h A++

Satıcı: Doğubankbilişim

72.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 72999.00
Airfel Vibe Inverter Klima LTXQ71C 24.000 BTU/h R32 Gazlı A++

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

84.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 84750.00

Airfel Vibe LTXQ71C Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Airfel Vibe LTXQ71C Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Airfel Vibe LTXQ71C Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
36 dB
2.16 kW
2.11 kW
377 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1715 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Airfel Vibe LTXQ71C Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.020 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.16 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 377 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.5

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 24.560 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.11 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1715 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 36 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 46 dB
• İç Ünite Ses Gücü 58 dB
• İç Ünite Ağırlığı 12 kg
• Genişlik 1010 mm
• Yükseklik 315 mm
• Derinlik 220 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 57 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 67 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 38 kg
• Dış Ünite Genişlik 920 mm
• Dış Ünite Yükseklik 699 mm
• Dış Ünite Derinlik 380 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/53°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -20°C/30°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Airfel Vibe LTXQ71C Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.