3.3 (1 oy) / Yorum Yaz
Soğutma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A+
Isıtma Verimliliği:
A+
Soğutma Güç Tüketimi:
1.45 kW
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Arçelik 12220 P Portatif Klima Fiyatları

Arçelik 12220 P 11680 BTU/h Mobil Portatif Klima Beyaz

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

23.368,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 23368.20
Arçelik 12220 P 12000 Btu Mobil Klima

Satıcı: ÇELİK PAZARLAMA

23.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 23599.00
Arçelik 12220 P 11680 Btu Mobil Klima

Satıcı: Erşan Pazarlama

23.665,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 23665.10
Arçelik 12220 P 12000 BTU Mobil Klima

Satıcı: karabaghome

23.886,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 23886.59
Arçelik 12220 P 12000 BTU Mobil Klima

Satıcı: adabeyazesyakampanya

23.887,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 23887.50
Arçelik 12220 P A A 11680 BTU/h Mobil Klima

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 36 yorum

24.366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 24366.00
Arçelik 12220 P 11900 BTU Mobil Klima

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

24.377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 24377.00
Arçelik 12220 P A A 11680 BTU/h Mobil Klima

Satıcı: KARABAĞ TİCARET | 36 yorum

24.393,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 24393.90
Arçelik 12220 P 11900 BTU Mobil Klima

Satıcı: Gazioglu DTM

24.700,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 24700.12
Arçelik 12220 P Mobil Klima

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

24.844,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 24844.20
Arçelik 12220 P Portatif Klima

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

25.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 25230.00
Arçelik 12220 P 11900 Btu Mobil Klima

Satıcı: KARABAĞ TİCARET

26.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 26399.00

Arçelik 12220 P Portatif Klima Fiyat Geçmişi

Arçelik 12220 P Portatif Klima Temel Özellikleri

A+
1.45 kW

Arçelik 12220 P Portatif Klima Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 11.680 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.45 kW
• Soğutma Verimliliği A+
• EER 2.6

ISITMA

• Isıtma Verimliliği A+

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ağırlığı 35 kg
• Genişlik 466 mm
• Yükseklik 765 mm
• Derinlik 397 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Arçelik 12220 P Portatif Klima Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.