Soğutma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A+
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
263 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Arçelik 15325 S (Soğutma) Duvar Tipi Klima Fiyatları

Arçelik 15325 S 15000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima (Sadece Soğutma)

Satıcı: cennetmuameryesilort

28.596,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 28596.75
Arçelik 15325 S SADECE SOĞUTMA Ekolojik 15000 Btu/h A+ Split Klim

Satıcı: Emre Pazarlama

28.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 28629.00
Arçelik 15325 S 15000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima (Sadece Soğutma)

Satıcı: adabeyazesyakampanya

29.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 29848.00
Arçelik 15325 S SADECE SOĞUTMA Ekolojik 15000 Btu/h A+ Split Klim

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

29.877,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 29877.30
Arçelik 15325 S 15000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima (Sadece Soğutma)

Satıcı: Emre.Pazarlama | 1 yorum

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 29999.00
ARCELIK 15325 S Sadece Soğutma 15000 Btu Split Klima Beyaz

Satıcı: ENDER KOÇ ORT

30.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 30010
Arçelik 15325 S 15000 BTU Sadece Soğutma Split Inverter Klima

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

30.466,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 30466.50
Arçelik 15325 S 15000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima (Sadece Soğutma)

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası | 1 yorum

30.504,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 30504.00
Arçelik 15325 S Inverter Klima 15.000 Btu/h (Sadece Soğutma) Split Klima

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

31.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 31530.00
Arçelik 15325 S 15.000 Btu A+ Enerji Sınıfı Split Klima 34.253,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 34253.00
Arçelik 15325 S 15000 BTU Sadece Soğutma Split Inverter Klima

Satıcı: Marka Bizdedir

34.974,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 34974.26
Arçelik 15325 S Inverter Klima 15.000 Btu/h (Sadece Soğutma) Split Klima

Satıcı: Gönül Sokak

40.027,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 40027.94

Arçelik 15325 S (Soğutma) Duvar Tipi Klima Fiyat Geçmişi

Arçelik 15325 S (Soğutma) Duvar Tipi Klima Temel Özellikleri

A+
263 kWh

Arçelik 15325 S (Soğutma) Duvar Tipi Klima Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 14.500 BTU
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 263 kWh
• Soğutma Verimliliği A+
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 5.6

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Gücü 60 dB
• Genişlik 837 mm
• Yükseklik 308 mm
• Derinlik 189 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Genişlik 717 mm
• Dış Ünite Yükseklik 483 mm
• Dış Ünite Derinlik 230 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Arçelik 15325 S (Soğutma) Duvar Tipi Klima Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

irfan b**** Profil Resmi

9 yorum

irfan b**** Merhaba sayın admin.bu ürün arçelik sitesinde "15325 S Inverter Klima 15.000 Btu/h (Sadece Soğutma)
Split Klima" diye yazıyor.başlığa "sadece soğutma" yazısını eklemenizi öneririm.iyi çalışmalar.link
https://www.arcelik.com.tr/split-klima/15325-s-klima?srsltid=AfmBOorQNQQ_Fp-1Ue7UjWi6-veh-MKiQrBFZSdX-p97yw0FzZJ2YtSW Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @irfan b**** Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.